JK on trolli ja luuseri.

Kyseinen henkilö pilkkaa meitä sairaita täysin estoitta.
7116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jk:lle bannit ja vähän äkkiä! Sairaiden pilkkaaminen on väärin, mielenterveysongelmissa ei ole mitään hauskaa.

Äänestä

Linkittäkää keskusteluja. Saatana, että voi ottaa nuo provot näin paljon päähän...

Äänestä

Miksi pitäisi linkittää Jk:n provoiluviestit? Kyllä ne tältä palstalta löytyy kun lukee näitä viestiketjuja, harvassa ovat ne joissa ei Jk kommentoisi.

Äänestä

vai niin

Äänestä

Jk häivy tältä palstalta!

Äänestä

Mitä pahaa on sairaiden pilkkaamisessa? Itsepähän olette sairastuneet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käkipää kirjoitti:

Kyseinen henkilö pilkkaa meitä sairaita täysin estoitta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu