On niin monen tahon kautta ihmetelty, miksi Tukiaisen ex-mies käy töissä, mutta kirjoitelee facebook -sivulleen kolmen neljän aikaan aamuyöstä. Eikö Artsi nuku ? Artsin kotipaikkaan ei internet -yhteys toimi ? Artisin sivuston viestit tulevat Tukholmasta tai Helsingistä, vaikka mies itse on Ivalossa ? Miksi ?
Tukiainen Kirjoittelee koko ajan Arto Länsman -facebook sivustoa ? Eikö se olisi rikollista ja vastoin facebook -sääntöjä ? Eikö se olisi erittäin sairaan ihmisen tekoja ? Entä Artolle henkilökohtaisesti tarkoitetut viestit ? Saako hän niitä ?
Tukiainen Kirjoittelee koko ajan Arto Länsman -facebook sivustoa ? Eikö se olisi rikollista ja vastoin facebook -sääntöjä ? Eikö se olisi erittäin sairaan ihmisen tekoja ? Entä Artolle henkilökohtaisesti tarkoitetut viestit ? Saako hän niitä ?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olet oikeassa.Artsi ei käy facessa,kuin todella harvoin. Ivalossa pääsee kyllä nettiin,saunalahti ainakin toimii. Artsi ei välitä,vaikka Tuksu käy hänen tunnuksillaan hänen sivullaan,mutta olisi viisaampaa vaihtaa salasana,niin ettei Tuksu voisi enää kirjautua sinne. Jos Artsi haluaisi,hänhän voisi hakea jo lähestymiskieltoa,sillä ex on todellakin ex. Taakse jäänyttä elämää. Artolla on uusi nainen täällä lapissa, eikö Tuksu muka sitä tiedä?
pitaisko teidan hankkia elama....
Voi vittu jos tää on totta ! Ja perkl... sinulle getAlife.. Luulen, että useammallakin on elämänsisältöä enemmän kuin sinulla, joten katso peiliin vaan. Ja etkö helvetti muuta keksinyt kuin maailman vanhimman sanonnan !!!! No saat samanlaisen takaisin; F YO !!!! Se miksi mä kirjoitan tänne, on se, että mun elämää toi asia liippaa, koska mä olen miettinyt enemmän kuin ueasti, miksi Artsi ei vastaa faceen.
Voi helvet... jos tää on totta ! Nyt mä myös tajuan miksi tökerö tietää asioista jotka on tarkoitettu vain Artsille. Esim. jobiasiat.
Pitäiskö sun hankki tunkion ripulipaskaset stringit?
niinkö
Musta on hienoa et sillä naisella itsetuntoa ja rohkeutta olla mikä on. Vähän aikaa löysin seiska.fi:stä niin hienon rinnat paljaana kuvan Johannasta et masturboin sen kanssa ja talletin äkkiä koneelle etten hukkaa sitä.
Tuksu on niin sekaisin kamasta, lääkkeistä ja alkoholista milloin mitenkin ei välttis samaan aikaan, niin ei se tajua mitä se tekee siellä lavalla. Selvinpäin noita juttuja ei tee kuin huorat ja sellaiset mitkä on mielisairaita. En kyllä yhtään ihmettelis jos joku vaikka tappais sen. Katotaan vaan vierestä sen tuhosyöksyä ja veikataan kuin moni ehtii pois alta.
Tuksu on sekaisin kiimasta, näkeehän tuon nyt sokeakin. Tuksu tarvitsee kunnon miestä joka pystyy panemaan kunnolla ja laittamaan siementä sisään. Näin on asia ...