Hei vaan.
Olisin myymässä Sipen rumpukapulaa, missä on Sipen, Tonin ja Tuukan nimmarit. Kapulan sain itselleni muistaakseni vuyonna -00 tai -01. Mitä semmosesta voi pyytää?
Mitä pyytää Sipen rumpukapulasta?
gabula
2
158
Vastaukset
- sibelius bukki
Moi moi vaan.
Pyydä ihan mitä lystäät. Hulluhan on ainoastaan se, joka siitä jotain maksaa. Todennäköisesti se olet sinä joka maksaa siitä, että pääsee turhakkeesta eroon. Ilmainen vinkki sulle: vuole siitä tuliportaat ja tuikkaa tuleen (yhdellä tikulla, huom.) ja grillaa sitten sen loimussa yksi lähituottajan luomuporkkana. Nam nam!! Oletkos kyseisen aarteen saanut jo myytyä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061748
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271462En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931336- 621181
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101058Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1111029Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall216858- 139792
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57783Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20728