Hei kaikki Pohjoisen Naiset!
Pistän prätkäni käyntiin viikolla 31 ja seikkailen pohjoisessa-suomessa parikolmeviikkoa.
Haen seuralaista sieltä suunnalta kaiken hauskan merkeissä. Yöpaikka, yöseura, käyntejä baareissa, tulet luokseni mökille yms...OLET VILLI JA SEKSIN NÄLKÄINEN, iälläsi yli 20 vuotias ja intohimoinen.
Voin tulla luoksesi pelkästään seksinkin merkeissä. Kaikenlainen kiva käy!
Olen 42 vuotias, ok-näköinen, 178/75 partakin on. Terve molemmista päistä ja Naista tekee kovasti mieli kun tuolla Harleylla ajelen kauniissa pohjoisen maisemissa.
Nyt kaikki puutteessa elävät Naiset vastaamaan, ei ole väliä oletko varattu vai vapaa, mutta mielitekoja Sulla pitää olla!!!
Vastaamalla lisätietoja ja suunnitellaan samalla ajoreittini. (saa laittaa kuvaakin)
Tiedän että hakemiani Naisia on olemassa!!!
VASTAUKSET OSOITTEESEEN: [email protected]
PRÄTKÄMIES REISSUSSA VIIKOILLA 31-33!
H-D miehen seikkailu
2
136
Vastaukset
- Kaasutin tulvii
Täällä ootellaan, karvapalli!
- tiltaida
mutta kun se harrikka...no way....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1433129- 81727
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2221384Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701201- 441181
- 371051
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381032Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133987- 47964
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.38918