Esko pysy lujana!

Älä ota sitä harakkaa takaisin!
7296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tästä aiheesta on jo ketju aloitettu.

Äänestä

Maralla taitaa olla jo jalka oven välissä. Nyt pitäis vaan antaa reilu potku persuksiin ja toivottaa akka avaruuteen.

Äänestä
  • Täällä odotetaan jo.

    Äänestä

Myös Kontula toivottaa Martinan lämpimästi tervetulleeksi. Espoon Suvelakin on lähtenyt mukaan tarjouskilpailuun.

Äänestä
  • Hyvä homma, tervemenoa :)

    Äänestä

  • Mutta Marapa muuttaa tänne naaapuriini Vesalaan, koska itselläni on 4 lasta 4 ERI miehelle enkä edes kuopuksen isää tiedä... :( Niin ja yksi on huostaanotettu jo. Meistä vois tulla hyviä frendejä. Olen yhtä "kauniskin" kuin Mara.

    Äänestä

VAI NIIIN

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Esko on hyvä isä kirjoitti:

Älä ota sitä harakkaa takaisin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu