Just siistii hakata kannanarkkariali-ihmisiä, potkia niitä päähän ja heitellä pitkin seiniä. Tekeillä on uusi laki joka sallii kannanistien pahoinpitelyt ilman sanktioita.
Kannabisnarkkareita turpaan
kloar35
17287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
ota iisisti alkoholisti
kato mun ip ja tuu hakkaan jos haluut :O) .pelle
Ihme palikka tuo aloittaja. Ei taida olla paljon kavereita kuin noin uhoaa.
Sekava mies tunkeutui omakotitaloon ja sytytti tuleen
Julkaistu: 15.7.2012 15:22
Talo tuhoutui palossa pahoin. Tämän jälkeen tekijä murtautui sairaalaan rähisemään.
36-vuotias miehen epäillään tunkeutuneen lauantain ja sunnuntain välisenä yönä Forssan Korkeavahan asuntoalueella omakotitaloon. Tämän jälkeen hänen epäillään sytyttäneen talon tuleen.
Palaneen omakotitalon omistaja oli onnekseen poissa paikkakunnalta.
Noin tunnin kuluttua tapahtuneesta mies oli rikkonut ovenlasin Forssan sairaalasta ja tunkeutunut sisätiloihin. Hän käyttäytyi uhkaavasti henkilökuntaa kohtaan ja uhitteli vartijalle, joka otti miehen kiinni. Kaksi poliisia kävi noutamassa miehen sairaalasta talteen.
Saman miehen epäillään yön aikana yrittäneen
Saksankujalla polttaa yhden mopon. Poliisi selvittää tekojen motiivia.
Kanta-Hämeen poliisilaitokselta kerrottiin IS:lle, että tekijä on poliisille entuudestaan tuttu. Hän oli humalassa, mutta siitäkin huolimatta miehen toimet olivat erityisen häiriintyneitä.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288484072431.html
Alkoholipsykoottisten känniääliöiden vakava sekoilu alkaa olla jo ihan arkipäivää Suomessa, vai mitä tuumaat, nassikka?
Oliko uhrit kannawannanarkkeja, joiden omaisuutta tuhottiin?
Aloittaja ollu selvästi asialla!
ET VIITTIS TOSIAAN PIKKASEMIETTII ! JA SEN JÄLKEEN VETÄÄ ITSES KAULA KIIKKUU.TOI ON VITSINÄKIN ÄRSYTÄVÄ.
kloar35 otappa yhteyttä paikkakuntasi mielenterveysviranomaisiin olet vaaraksi itsellesi ja muille.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012072015865989_uu.shtml
18-vuotias espoolainen abiturientti oli viime helmikuussa juhlimassa penkinpainajaisia Helsingin keskustassa. Abiturientti palasi ystäviensä kanssa Espooseen, mutta ei jatkanut matkaa kotiin, vaan sanoi menevänsä tutun luokse yöksi.
Ilmeisesti yösijan saanti ei kuitenkaan onnistunut, joten abiturientti päätyi pyytämään yösijaa itselleen tuntemattomalta 17-vuotiaalta espoolaiselta.
Parivaljakko meni yhdessä 17-vuotiaan Leppävaarassa sijaitsevaan kotiin. 17-vuotias asui perheensä kanssa samassa talossa, mutta erillisessä kellarihuoneistossa.
Kellarissa nuorukaisille tuli ilmeisesti riitaa uskonnosta. Poliisin esitutkintapöytäkirjan mukaan 17-vuotias löi uhria päähän useita kertoja käsipainotangolla.
17-vuotiaan isä saapui kellariin kuullessaan erikoisia ääniä, ja järkyttävä tilanne paljastui hänelle. Mies soitti hätänumeroon ja yritti elvyttää abiturienttia - tuloksetta. Uhri menehtyi paikan päällä saamiinsa vammoihin.
17-vuotias on sanonut poliisikuulusteluissa, että hänen ei ollut tarkoitus tappaa abiturienttia. Syytetty oli tekohetkellä alkoholinvaikutuksen alaisena. Uhrin verestä ei löytynyt alkoholia eikä lääke- tai huumausaineita.
Syyttäjä vaatii abiturientin surmanneelle nuorukaiselle tuomiota nuorena henkilönä tehdystä taposta.
aivan kauhea juttu ja tuntuu surulliselta, että jonku nuoren elämä tuhotaan tuolla tavalla!
Joka päivä suomessa tapetaan joku kännissä, parhaana päivänä useampia. Alkoholipsykoosit ovat yksi yleisimpiä mielisairauksia.
niin on ja ajattele myös niitä perheitä, jotka alkoholi on tuhonnut, perheväkivaltaa, henkilökohtaiset konkurssit yms. vain yhden liemen takia, jota tuetaan valtion taholta!
Hienoa, jatka tuosta ajatuksesta eteenpäin monessa paikassa ihan samalla innolla millä keksit nimimerkkejäkin tai pohdit soittamisia.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012072315873459_uu.shtml
Mutta kun surman tekijä on pikkupikku kännissä, niin se on varmaan sitten heti alentuneesti myös syyntakeinen ja tulee pikku tuomio kun hakkaa rautapainoilla kännissä vieraan hengiltä.
Tuosta istuu puolet, eipä ole iso rangaistus ihmisen tappamisesta kännissä.
Kuinka noin mielenvikainen ihminen, kuin aloittaja voi olla vapaana ja kulkea ihmisten keskuudessa?
Rikoksen valmistelu ja suunnittelu on jo rikos.
Älä tuosta aloittajasta niin huoli. Se kuolee kuitenkin ihan heti jos vaan eksyy joskus väärälle tontille piripäissään uhoamaan.
Aloittaja on perus nakkikoppiräihisijä, joka otti rastatukkaiselta hipiltä turpaan snägärillä. Sen jälkeen meni somalille aukomaan naamaa, niin sai uudelleen turpaan. hahahahahah
Tälläst perus og hifistelyy äijjä luulee oikeesti ittestäs liikaa jos kannabisnarkkeja tekkee mieli takoa tuu tänne takomaan toivottavasti äijjäl on hyvät lenkkarit :D turha mielistellä valtiota tääl maailmas vihataa tollasii elukoit