huomenna alkaa vapaat

ja käyn ostamassa kopan kaljaa. Siemailen ne auton kyydissä ja päityminen on taattua
451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aiotko kipata kaljasi apparin paikalla varttimailin aikana?

Äänestä
  • ihan etelään rentoreissu, menee päissään ihan mukavasti tuo 600km

    Äänestä

Suosittelen pullo-olutta. Sillä paljon kivempi tähtäillä liikennemerkkejä.

Äänestä
  • yhellä kaverivainaalla oli tapana aina viskata liikennemerkkiin kaljapullo. Itse olen ne aina jättänyt lattialle kilisemään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


perseenhaju kirjoitti:

ja käyn ostamassa kopan kaljaa. Siemailen ne auton kyydissä ja päityminen on taattua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu