Onko lähtijöitä Sunny Beachille 7.8.2012? Mihin hotelliin?
Täällä olisi kaksi 18-vuotiasta tyttöä lähössä Turusta.
7.8 lähtijöitä?
22
341
Vastaukset
- 18x3
juuu täällä kans kolme turkulaista 18v tyttöö lähös just sinä päivänä:) jantra hotelliin menos:) minne te?
- Tytöt93
Aijaa kiva!! Me ollaan menos Hotel Europaan :) mahtaakohan olla kaukaa toisistaan? Ootteks miettiny yhtään kuin paljon vaihdatte rahaa sinne?
- 18x3
se hotelli europa ei oo mun tietämykse mukaa kovi lähel:o aatteltiin ottaa noin 400-500e. Päiväs menee ruokaan kuulemma joku 10e ja juomiseen 30e, et varmaan otetaan liikaa rahaa mukaan, mut iha varmuuden vuoks otetaa niin paljo:) kyl porukka sinne on menny alle 300 eurol ja on eläny iha herroiks :) ja hei kannattaa mennä sinne lazur baarii:) kaikki kaverit jotka sb:l on ollu ni sanonu et sinne ehdottomasti:)!
- Tytöt93
Okei! Me ollaan kans mietitty et joku 400-500e ettei sit lopu kesken ja voi jotai ostellakki! Minkä hintasii siel juotavat sit on?? :o mut joo okei kiitti vinkist!:)
- tytöt93
Kattelin vähän noitten etäisyyksiä ja meijän hotellit on itseasias ihan vierekkäin! :D
- 18x3
aijjaa xD no hitto eiköhä me siel nähä:)! mut viina on iha älyvapaan halpaa! litran vodka pullo joku 7e ja baaris kalja maksaa 50senttii ja ööh breezerit maksaa joku 1-1,50e :) mä ainaki ryntään heti ekan ryyppy illan jälkee kauppaa ja ostan koko viiko edest juomaa hotellihuoneesee x)
- Hhahaa
mä ainaki ryntään teidän hotelliin heti ensimmäisenä aiheuttaa pahennust!
- tytöt93
jaa mitäs pahennust ja ketä mahdat olla? :D
- tytöt93
Juu eiköhän me törmäillä!! Nonii pääasia et juotava on halpaa :p
- asdfghjklhg
Ei netissä saa kertoo nimiä ! :/ Noo, en mä oo miettiny kyl viel niin pitkälle,!!
- sunnybeachtulijoita
3 18-v jätkää tulos 6.8 hotel fenix! ainut kusine o et lento tulee 01.00 sinne ja hotellii check in 14.00 :D
- 8+18
Tietysti hotelliin pääsee heti yöllä kun menette. Ei teitä yöllä jätetä mihinkään odottelemaan. Normaalisti hotelliin on tuo check in, jos päivällä menisitte.
- wiking89
Fenix on hyvä mesta vetää...
- tytöt93
Fenix on näköjään 800m pääs meijän hotellist et ei kovin kaukaa :)
- 11
joo jantraan tulossa...tuntuu hotelli pullistelevan suomalaisia! pidetään hauskaa ja naatitaan
- kemer from turkey
i wanna fuck you ladies!"
- 856
mutta kylla jantra on hyvä!!! ihansika hyvät bileet ollu aina
- sbsbsbsb
jantra on hyvä mut tosi tiukka, siel on jokaseen juttuun sääntö. pyyhkeen jos sotkette meikkiin ni rapsahtaa 15lv sakko ja myös kovaa ääntä klo 23.00 jälkeen pitävää uhataan sakolla. suomalaisia ei jantras ollu kovinkaan paljoo meijän aikana, norjalaisia sitäkin enemmän!
- 58
Wou viikko vielä odotusta sunnyn lämpöön onneksi sielä näyttää olevan 30 ja täyttä aurinkoa!!! :) Ei millään jaksaisi odottaa että pääsee bilettään!!!!!!!
- 1
pian matkaan käy joukko suomalaisia valloittamaan sunnyn rannat ja BAARIT!!!! Ilmakin näyttää suosivan.Baila baila......
- julius021
Kohta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302229- 371629
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510