Sisäliikuntapaikka Hop Lop, hyi oikein korvia korventaa, miksi helkkarissa kukaan lastaan ajatteleva normaali aikuinen veisi moiseen paikkaan? maksaa paljon, vahi sit siellä ja kaikki kurittomat kakarat on toistensa kurkuissa kiinni. Vanhemmat ovat hieman ylipainoisia ja laiskoja, ei mitään otetta lapsiinsa. Elämä on menny vähän oho teenpä nyt lapsia että rahan tulo on taattu, eikä kukaan pysty laittamaan töihin, mies ei kiinnosta (miestä ei kiinnosta se miehen näköinen akka enään milläänlailla, mäkä mäkä, en minä ei kiinnosta)
Lapset ja aikuiset ihan siellä ulkonakin voisi liikkua, äitiltäkin karisisi kilot ja pysyis pakarat kiinteinä ja seksikkäinä, mieskin tykkäisi, ei tarvitsisi vieraita kytätä ja oottaa vain sitä hetkeä kun pääsisi pois...... ;)
Lapset ja aikuiset ihan siellä ulkonakin voisi liikkua, äitiltäkin karisisi kilot ja pysyis pakarat kiinteinä ja seksikkäinä, mieskin tykkäisi, ei tarvitsisi vieraita kytätä ja oottaa vain sitä hetkeä kun pääsisi pois...... ;)
Vastaukset 6
Vanhimmat
Miksi syöt pitsaa, juot kaljaa, ja kaikkea rasvaista ja makeaa. jos et jaksa mennä lastesi kanssa heille hauskaan paikkaan.
Hyi hitto, kuin jotkut äidit viitsii mennä kaljakapakkaan, katteleen äöriseviä kaljamahoja, jotka kuolaa naisten korviin, yrittää isekee ja lääppii ja haisee pahalle???
Mutta jos itse on samanlainen niin mikä ettei.
Sulle tekis hyvää leikkiä siellä hop lopissa, saisit painoa vähän pudotettua.
siis minä leikin ulkona lapsieni kanssa, olen liikunnallinen, timmi ja kaunis, seksikin sujuu, kun en kökötä siellu nuhjusessa SISÄLEIKKIPAIKASSA!
Erkaantuneita luonnosta kun olette
Eli kun käy sillon tällön surkealla säällä lasten himoitsemassa leikkipaikassa on automaattisesti kuvottava paska.
Pienestä se sitten on kiinni.
Niin se mikä lapsesta on hauskaa, ei välttämättä ole aikuisesta. Mutta jotkut aikuset ne vaan osaa pilata lapsen ilon.
Mistäs sä tiiät minkälaisia vanhempia siellä lapsiaan käyttää?
OOT ITE OLLU SIELLÄ :D!
Hyi,miten sä lapsias sinne viet?
En oo käyny mutta kaikki ketkä vievät ja paikan luonteen tiedän. Ne vanhemmat ovat välittäviä!