Percheremos vanhat towerit!

Täytyy onnitella kaltaistani kaltattua peräreikää vallankumouksen etenemisestä.
Kohta on siirtynyt viimeinenkin määräysvalta ja omaisuus suomesta pois.

Kepua ei tarvita, eikä mitään muutakaan poliittista puoluetta. Kaikki on mennyttä.
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Äärikapitalististen Eurooppa-neuvosto -tasavaltojen liitto voitti ja koko ison joukon hännille jäi älyllisesti selkärangattomien propagandistien johtama ajopuinen Suomi.

Äänestä

Sopimus on siinä
Tyhjä A4 paperi.
Se riittää ja riitti Urpilaisen kädessä kun sitä vain näytti Tv:ssä kansalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harmajademari kirjoitti:

Täytyy onnitella kaltaistani kaltattua peräreikää vallankumouksen etenemisestä.
Kohta on siirtynyt viimeinenkin määräysvalta ja omaisuus suomesta pois.

Kepua ei tarvita, eikä mitään muutakaan poliittista puoluetta. Kaikki on mennyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu