MAATALON ISÄNTÄ/VILJATILA

Oletko yksinäinen isäntä.Emäntä puuttuu sinulta.Nyt olisi sopiva ihana emäntä tarjolla.Väärä paikka ilmoittaa mutta jos jotain laihaa isätää kiinnostaa ilmoita itsestäsi.TEHDÄÄN SOKKOTREFFIT TÄLLÄ TAVALLA IKÄVÄ VOISI OLLA N.47v.Keksitään keino millä tunnetaan toisemme.
18339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Kylläpä oot vanha.

Äänestä
  • MINUA EI KIINNOSTA TUOLLAINEN joka taitaa itsekki näyttää ??? Ottaisit minut jos tietäisit?? Harva tulee sinne missä ei ole mitään.Jos haluat läskin aivottoman impotentin naisen niin siitä vaan ota sellainen.

    Äänestä

Moi! Vois kyllä kiinnostaa

Äänestä
  • en ole aloittaja,mutta missä nähtäisiin? ikä 43v :D

    Äänestä

  • Asun etelä-suomessa.Kysyin vain jos ei olisi lihava.Minä tiedän kyllä miten paino putoaa.MITEN OLISI JOS ILMOITTAISIT ITSESTÄSI minne raveihin olisit tulossa tänne päin?Nähtäisi siellä?

    Äänestä

  • hirnuuu kirjoitti:

    en ole aloittaja,mutta missä nähtäisiin? ikä 43v :D

    Moi asun etelä-suomessa.Jos kiinnostaa olen itse myös 45v.Ihana.

    Äänestä

Hahahaa... LAIHAA isäntää? Saako lompakko kuitenkin olla paksu?

Äänestä

Voiko joku olla noin puutteessa, etää tältä palstalta yrittää saada miehen????????????????

Äänestä
  • hei...tulen tänään Prisman kahvioon klo 12.00 tavataan siellä...odotan sinua siellä...tunnistat minut olen kesävilsa hattu päässä ja seison sisään tulon luona...nähdään

    Äänestä

  • Valitettavasti en ole.Kysyin vain koska haluan oikeasti miehen.

    Äänestä

Miten Varkaudessa voisi oppia tuntemaan jonkun ennestään tuntemattoman ?

Ideoita kehiin niin aletaan yhdessä tekemää tapahtumaa taikka jotakin joka toisi kaupunkiin uutta verta ja ajatuksia !

Äänestä
  • kuulostaapa siltä,ettei varkauteen kannata lähteä tutustumaan poikamiehiinkään!
    nimimerkillä: netissä etsiskelijä

    Äänestä

Eix kirkolla ole etelässä päin joku sinkkuiltajuttu?
Älkääkä nyt irvikö.Tää on nyt sitä nykyaikaa.Lehti-ilmoitukset ovat mennyttä.
Saattaahan suomi24 palvelun kautta löytyä joku viriili trolli.

Minusta ainaisella kesäkaupungilla on tuossa ajatuksessaan hyvä pointti.
Miksei baareissa järjestetä sinkkuiltatoimintaa,tai jos järjestetään,niin minä en ole siitä ainakaan kuullut.
Ilta vain kaikenikäisille sinkuille.Naineet pysykööt poissa.
Jos toi idea menee läpi,minusta vois olla aika suosittu...
Haluun provikat!

Äänestä

ootko rautavaaran munahaukka

Äänestä

Eikös täällä ole järkätty se joku sinkku ryhmä? Sinun Savossa ilmoittelevat?

Äänestä

..olla Svetlana...

Äänestä

Jos Varkauteen halutaan UUSIA ASUKKAITA niin he joko

# muuttavat itse
# syntyvät jo asuville

taikka sitten muuttavat pakon edessä

# kuten koulutus
# sekä avioliitto

Nyt sitten jokainen saa ITSE MIETTIÄ että kenellä olisi edes jonkilaisia ajatuksia että miten tässä asiass edetään ?

Äänestä

Varkauus voisi laittaa lehteen ilmoituksen että edullista toimitilaa ja asuntoja tarjolla kaikille jotka haluavat tulla yrittämään taikka kuluttamaan palveluja !

Nettisivuilla olisi myös hyvä ilmoitella että saadaa UUSIA IDEOITA ja ajatuksia ennekuin viimeinen sammuttaa valot !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liinu kirjoitti:

Oletko yksinäinen isäntä.Emäntä puuttuu sinulta.Nyt olisi sopiva ihana emäntä tarjolla.Väärä paikka ilmoittaa mutta jos jotain laihaa isätää kiinnostaa ilmoita itsestäsi.TEHDÄÄN SOKKOTREFFIT TÄLLÄ TAVALLA IKÄVÄ VOISI OLLA N.47v.Keksitään keino millä tunnetaan toisemme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu