Eli mulla on maha turvoksisssa aiva sama mitä syö aamusin se on iha littee mut iltaa kohti iha turvoksis välillä sattuu kun painelee mahaan mut ei aina oisko mitää apuja tai neuvoo mikä mua vaivaa???
maha turvoksissa!!!
kraattulala
2255
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Huomasin saman itselläni noin kuukausi sitten, alavatsa alkoi turvota nopeaa tahtia vaikka ruokavalio ei ole muuttunut ja syön normaalisti, nyt se on melkein puolisoita kertainen kuin yleensä ja kun laihistaa se ei laihistu enempää kuin mitä se normaalisti olisi.
Muuten elimistö toimii aivan normaalisti, mutta viimeaikoina minulla on ollut hirvittävän väsynyt olo koko ajan vaikka nukun tarpeeksi.
Tahtoisin itsekkin saada tietoa mistä tämä johtuu.
Heippa!
Itselläni oli samanlainen ongelma ja siihen auttoi se, että jätin gluteenin pois ruokavaliosta sekä aloin käyttämään regulat nimistä tuotetta. Aluksi gluteenin pois jättäminen oli hankalaa mutta nyt siihen on tottunut.