Onko nyt viimeinen isku torstaina

eduskunnassa ? Kansan edustajat päättävät Suomen suunnan.

Kansalaiset ottakaa yhteyttä edustajiinne ja voitte vaikuttaa. EI Liittovaltiokehitykselle .
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

miksi ei liittovaltiolle

Äänestä

Perussuomalaiset miehet on tiukempia kuin naiset.

Äänestä
  • Töppis tietää? Hän ollut puskissa vain poikain kanssa?

    Äänestä

ihan sama kun minulla persulla riittää kiljua

Äänestä

Jos sulle on sama esim. Saavatko suomalaiset itse omassa demokratiassa päättää, ketkä päättävät siitä ketkä saavat tulla maahamme, päättää millä saamme elättää itsemme, mitä eläimiä kasvattaa, mitä viljaa viljellä, mitä ruokaa syödä, ym.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika loppuu kirjoitti:

eduskunnassa ? Kansan edustajat päättävät Suomen suunnan.

Kansalaiset ottakaa yhteyttä edustajiinne ja voitte vaikuttaa. EI Liittovaltiokehitykselle .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu