Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Arvioikaa mittani?

9473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Riippuen pituudestasi - siis kropan: 12 - 14cm.

Äänestä

Keskikoon alarajoilla oleva 6-tuumainenhan se siinä oikeaoppisesti mitattuna yläpuolelta läskit luuhun painaen.

Äänestä

5 tuumaa, eli 12.5cm! Mulla on samanlainen.

Äänestä
  • Aika säälittävä sulla... Mutta kai sillä pissii. Tuolla kuvan kaverilla on ainakin tuuman sua isompi ja se kai selittää tuon kateuden tuoman kitkeryyden.
    Lopeta kadehtiminen ja etsi jotain pantavaa...,

    Äänestä

Aika ohut patukka..

Äänestä

mikä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puutos..... kirjoitti:

http://alastonsuomi.com/puutos88/images/1308674

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu