Mies, miksei voitais

samantien nauttia toisistamme, enkä nyt tarkoita pelkästään seksiä, ennenkuin molemmat olemme vanhoja ja raihnaisia?
9179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

näytä mitä sun samantien meinaa

Äänestä

hieno idea ,toteutus puuttuu

Äänestä
  • Niin totta.

    : /

    Äänestä

Milloin ajattelit? Oletko varma, että kelpaat minulle? Toki sekin vaihtoehto on olemassa, että minä en kelpaa sinulle!:-(

Äänestä
  • ei tää nyt ollu sulle

    Äänestä

Joo, voidaaan.

Soita mulle NYT, niin suunnitellaan yhdessä lisää!

Äänestä
  • Miks kirjotat noin kun tiedät, ettei kukaan oikeasti uskalla soittaa tän palstan perusteella...
    tai mä en ainakaan

    Äänestä

Aika laihat tunnisteet

Äänestä
  • Mies 02
    Joko paksuni?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


<x> kirjoitti:

samantien nauttia toisistamme, enkä nyt tarkoita pelkästään seksiä, ennenkuin molemmat olemme vanhoja ja raihnaisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu