Paskiainen

Minusta tuntuu, että minua on hyväksikäytetty eikä olla annettu omille tunteilleni painoarvoa, onkohan siitä edes välitettykkään, saati sitten minusta muuna kuin v-ttuna? Alan olla jo turhan turhautunut, katkera, vihainen ja erityisesti surullinen.
2433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samoilla fiiliksillä, paitsi minusta tuntui että olin lompakko / sosiaalinen apu, hitto.

Äänestä

ei mustakaan välitetty,olen itkenyt siitä asti,kun näin kävi,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suru kirjoitti:

Minusta tuntuu, että minua on hyväksikäytetty eikä olla annettu omille tunteilleni painoarvoa, onkohan siitä edes välitettykkään, saati sitten minusta muuna kuin v-ttuna? Alan olla jo turhan turhautunut, katkera, vihainen ja erityisesti surullinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu