Tahdon naisen

Kauniin ja hoikan, ja tietysti nuoren. Mutta länsirannikolla on pelkkiä nirppanokkia joille ei kelpaa tavallinen mies. Menkää naiset metsään ja upotkaa suohon, ansaitsen parempaa.
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Anteeksi, kirjoitin harkitsemattomasti. Olen välillä liian äkkipikainen. Älkää tehkö mitään tyhmää,

Äänestä

Huono rölli, joka yrittää pilkata i.like.youta. Parempi onni ensi kerralla!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


i.love.you kirjoitti:

Kauniin ja hoikan, ja tietysti nuoren. Mutta länsirannikolla on pelkkiä nirppanokkia joille ei kelpaa tavallinen mies. Menkää naiset metsään ja upotkaa suohon, ansaitsen parempaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu