Osta kauris, saat kolkytkaks kahen hinnalla, eli sehän tekee kuustois 1 kaurista fileenä! Plussana meillä on helvetin edustava ulkonäkö, josta ei kyllä paljon tee mieli fileitä tehdä! En minä ainakaan tekisi, ainakaan itsestäni. Kauriin vitsillä on paskainen loppu, kuten taasen tässä huomataan............!!!!!
Kauris on seurueenne sekopää!!!!!!!!!!!
Iso Kauris
4917
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Fileeksi en kaurista laittaisi mutta, hyvän hinta/laatu suhteen vuoksi minulle kelpaa vain kauris.
No edustava ulkonäkö toki plussaa, mutta muutenkin olen tottunut satsaamaan laatuun joten valintani on -kauris.
Vitseistään ja huumoritstaan kauris tunnetaan, vaaditaan vaan tiettyjä ominaisuuksia, että siitä saa täyden hyödyn.
Kiva joskus saada positiivistakin palautetta.
Ja tiedoksi lukijoille: Kyllä me kauriitkin osataan: itse soittelen huuliharppua ja hallitsin luonnontieteet yläasteella opettajia paremmin. Pääsin itse opettamaan!
Mikä sopii kauriille? Tietysti kaikki! Mutta kyllä tietysti kauristyttö olisi kiva..hinta/laatusuhde tietysti huomioon ottaen! =)
hei isokauris ehkä oot oikees tos sun otsikos et kauriit on sekopäitä... oon ittekki huomannu et oon varsinaine bimbo...ei mikää ihme:oon kauris... ;) koko aika mulle jankataa et jotai rajaa toho sun käytöksee... ei me mitää luoteellemme voida.. kauriit on kauriita... sekopäise kigejä... heh
Whatta Fuck?