Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vaimoni osti panokoneen

Tilanne on nyt se, että vaimo osti panokoneen reilu kuukausi sitten. Asia ei olisi ongelma, jos panokone ei syrjäyttäisi minua sängyssä. Vaimo ei halua panoa kuin koneensa kanssa. Mitä teen? Onko minussa jotain vikaa?

Vastatkaa kiitos.
326892
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

kone on väsymätön. ei haise hielle. ei piereskele. koneelta ei tarvitse ottaa suihin.kone vaan panee ja panee ja panee ......................................

1Äänestä
  • kone panee sun muijan hajalle.nussii ja takoo vitun revaksi. nyt äijä teit vikaliikkeen soon lähtölaskenta alkanut.

    Äänestä

Kyllä hyvä kone aina puolilöysän kullin voittaa. Konepano on muuten todella kiihottavan näköistä touhua.

Äänestä

Jos vaimo ei anna, kokeile konetta omaan anukseesi - tekee nanaa.

Äänestä
  • Sikailua

    Äänestä

onko kone Symbian vai joku muu?

Äänestä

Hahhhaaa..SYMBIAN...hahhhaaa.Just joo...nokialaisen puhelimen työnsi ahteriinsa. Päivän paras!

Äänestä
  • ^ Tyypillinen nettisekopää kakara. Osaa kyllä dissata toisen kirjoitukset ja nauraa ilkkua, mutta ei puhettakaan että vois virheen korjata asiallisesti.

    Se on siis SYBIAN.

    Äänestä

  • fucking machine kirjoitti:

    ^ Tyypillinen nettisekopää kakara. Osaa kyllä dissata toisen kirjoitukset ja nauraa ilkkua, mutta ei puhettakaan että vois virheen korjata asiallisesti.

    Se on siis SYBIAN.

    Spede kilahti buaahaa

    Äänestä

  • fucking machine kirjoitti:

    ^ Tyypillinen nettisekopää kakara. Osaa kyllä dissata toisen kirjoitukset ja nauraa ilkkua, mutta ei puhettakaan että vois virheen korjata asiallisesti.

    Se on siis SYBIAN.

    Pääsisipäs itsekin tuollaisella SYBIANilla ratsastamaan vaikka mies olenkin ;)

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Pääsisipäs itsekin tuollaisella SYBIANilla ratsastamaan vaikka mies olenkin ;)

    Voin suositella! Se on takuu orkku kun tuon ottaa perseeseen ja pistää värisemään!

    Äänestä

Onnea vaan koko perheelle.

Äänestä

kyllä se vaan on niin, että naisena mitään muuta en haluaisi kuin päästä kokeilemaan panokoneita, sauvoja mulla on monta erinlaista, kyllä niillä kovaa tyydyttäessä aivan mahtavat orgasmit saa, ei mies pysty sellaisiin, valitettavasti. Miehen kanssa sitten seksi on rakastelua, koneilla haetaan vaan orgasmia jossa taju lähtee..

1Äänestä

Ei siinä auta muu kuin ryhdy koneen käyttäjäksi.

Äänestä

Olisikohan noin, että vaimosi haluaa tasalaatua? Saa itse aina, ei tarvitse tarjota peppua, jos ei halua ja viimeisin: Onko varma, ettei vaimosi ole joutunut kärsimään puutteesta?

Osta sinä semmoinen kunnon nukke, mikä maksaa 5-10.000 dollaria ja pane sitä. Saat aina ja saat vielä valita värit yms.

Äänestä
  • panokone on aivan huippujuttu meillä.

    Äänestä

Kerron tähän , mitä tapahtui viime lauantaina . Ystävä pariskunta kutsui meidät kylään , olimme tuntuneet heihin vähän aikaa sitten . Otimme ryyppyä ja aloimme pelaamaan räsypokkaa , kohta olimme kaikki alasti , kun vaimoni Päivi hävisi , niin määräsimme hänet pussaamaan Tiina ( emäntä ) joka paikkaan imi tissit ja nuoli pillunkin , kun vaihtoivat osia niin , Seppo ( isäntä ) Sani kun Tiina oli pylly pystyssä päivin jalkojen välissä menemään naimaan , no minæhän menin panemaan ja roiskautin spermat sisään . Kun naiset vaihtoivat paikkaa niin Seppo pani päiviä ja päästi spermat sisään . Tiina kysyi vaimostani onko painokone nussinut sinua , vaimoni siihen ei . Tiina kysyi haluatko , vaimoni nyökkäsi . Tiina laittoi päivin silmille mustan liinan ja ohjasi hänet yhteen huoneista . Siellä oli painokone ja niinkuin gyngolookin sänky mutta remmillä joilla saisidottua jalat , kädet ja remmi mahan yli . Tiina levitti ihan auki päivin jalat ja alkoi nuolemaan pillua , sitten hän laittoi liukastetta pilluun ja alko työntämään kättä pilluun ensin sormet sitten käsi rannetta myöten ja nussi kädellä päiviä , Päivi voihki . Sitten Tiina otti hevosen kyrpää muistuttavan dildon ja kiinni5i sen panokoneeseen , se oli ainakin 7 cm paksu ja 40 cm pitkä , keskikohdasta alkaen vielä paksumpi , Tiina siveli kullille liukastetta ja alkoi ohjaamaan kullia päivin pilluun , kone työnsi ja sinne hän se upposi . Ensin 20 cm ja nussi niin jonkin aikaa . Tiina laittoi koneen työntämään syvemmälle , meni paksumpi kohta pilluun ja laittoi koneen nussimaan täysillä , lopulta kulli oli ainakin 30 cm päivin pillussa , Päivi voihki ja alkoi tärisemään orgasmin kourissa , Tiina ei lopettanut vaan antoi koneen panna täysillä . Päiv i saikin rajun orgasmin tärisi ja huusi jariuhtoi . Tiina alkoi vetämään pois dildoa . Kun oli kokonaan ulkona niin päiv on pillu jäi ihan auki . Kun Päivi pääsi vihdoin nousemaan niin hän käveli haarat auki Tiinan tukemana . Tiina kysyi milloin otetaan uusiksi , Päivi siihen ei ainakaan nyt , pillu on kipeä mutta ,sopiiko viikon päästä . Tiina siihen että , sopii , Sanin päiville että , tullaan ja saat pukeutua minihameeseen ilman pöksyjä ja ilman tissi liivejä nii n pääset heti nussimaan panokonetts , Päivi hymyili ja sanoi ok.

1Äänestä

U­­­u­­si s­eksi­­tea­­tteri ava­­utu­u Suome­en! Ku­­­tsu­­­mme kaikk­­­i­­­. Il­­­mo­ittau­tum­­­ine­­­n ryhmä­ämm­­­e tä­­­äl­l­­­ä 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/M7f2H7

Äänestä

Mikä on koneen hinta?

Äänestä
  • Riippuu millainen kone. Pienen saa parilla sadalla. Se on sellainen imukupilla kiinnitettävä dildo joka nussii eri nopeuksilla. Sitten tuollaisen ratsuvärisyttimen saa viidestä sadasta tonniin, riippuen siitä millaisia ominaisuuksia haluaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00026 kirjoitti:

    Riippuu millainen kone. Pienen saa parilla sadalla. Se on sellainen imukupilla kiinnitettävä dildo joka nussii eri nopeuksilla. Sitten tuollaisen ratsuvärisyttimen saa viidestä sadasta tonniin, riippuen siitä millaisia ominaisuuksia haluaa.

    Tässä on ihan pätevä vehje parilla sataa. Löytyy kotoani käytöstä.
    https://ihmeellinenhuone.fi/320-like-a-sexmachine---panokone

    Tuossa olisi vielä halvempi, mutta en osaa sanoa millainen on käytössä.
    https://ihmeellinenhuone.fi/2779-louisiana-lounger---panokone

    Äänestä

meillä vaimo komensi kokeilemaan kuinka ihana se on 20min. pano pepussa sai minutkin laukeamaan nautimme molemmat samasta vehkeestä

Äänestä

Tulin vaan katsomaan montako on ehdottanut lypsykonetta.

Äänestä

Ostin vaimolleni panokoneen , tilasin sen Saksasta ja kunnollisen . Vaimo on naitattanut itseään sillä aina välillä mutta ei ole aiemmin tohtinut käyttää isointa dildoa joka onkin aikamoinen pituuttakin 28 cm ja halkaisijakin 6,5 cm . Kun otettiin vaimon kanssa alkoholia ja illalla naitiin, vaimo halusi lisää kullia joten panokoneelle , ensin hän naitatti itseään 20 senttisellä ja sitten hän tohti kokeilla sitä isoa kylläkin minun kehoituksesta , laitoin dildon kiinni ja siihen liukkaria ja pilluun myös ja eimuutakuin panokone hommiin . Ensin laitoin dildon huulille ja pikkuhiljaa kone painoi dildoa pilluun jaa sinnehän se upposi , vaimo valitti että se on iso mutta hyvin pystyi ottamaan sen pilluunsa , pikkuhiljaa kone työnteli kullia pillussa ja minä käänsin tehoja lisää , vaimo jo huohotti ja sanoi tekee hyvää laita kovemmalle ja minähän laitoin ja laitoin myös työntämään syvemmälle lopulta dildo oli 20 sentin syvyydessä . Laitoin koneen nussimaan täysille , kyllä vaimo voihki ja huohotti ja suusta kuului kohta kohta ja saikin ensimmäisen orgasmin ja kohta toisen perään , kone kerkes jyskyttää noin minuutin kun vaimo sai kolmannen orgasmin , nyt se oli massiivinen , silmät pyörivät ympäri niinettä vaikuiaiset vaan näkyivät ja koko kroppa tärisi ja koristeli pitkään , annoin dildon olla pillussa syvällä ja sammutin koneen mun sai tuon orgasmin . Kyllä meni kauan ennenkuin vaimo tukeni, kerkesin käydä juomassa paukun ja ulkona tupakalla , kun menin katsomaan vaimoani niin vieläkin vartalo hytkyi ja hänen silmänsä olivat kiinni . Laitoin uudelleen koneen nussimaan täysille ja nyt pikkasen syvemmälle eli 22 senttiä oli pillussa eikä vaimo valittanut vaan nautti . Kohta hän sai taas tuollaisen massiivisen orgasmin hän oikein pomppi ja ulisi hyvä että dildo pysyi pillussa oli se kyllä vieläkin voimakkaampi orgasmi kuin aikasempi , nyt en tohtinut jättää dildoa pilluun vaan annoin koneen vetää sen pois . Vaimo hötkyillä ja ulisi aika pitkään ennenkuin alkoi rauhoittumaan vartalo vain värisi . Meni aka pitkä aika ennenkuin vaimo siitä tukeni ja pystyi puhumaan , hän sanoi hiljaa , en oo koskaan kokenut tuommoista vieläkin pillu sykkii ja tulee väreitä , hain hänelle paukut jonka hän joi aika nopeasti ja sen jälkeen hän oli jo tokeentunut ja auttamalla pääsi ylös ja taluttamalla olohuoneeseen. Vieläkin hän hoki että olipa kokemus huh . Eikä jäänyt kokeiluksi vaan nyt hän ei huoli kuin sen ison nussimaan itseään ja samanmoisia orgasmeja on saanut melkein joka kerta . Ollaan tehty myös niin että kone nussii pilluun ja minä pyllyyn . Kerran kokeiltiin toisinkinpäin mutta vaimo ei tykänny niin isosta pyllyssään joten se jäi minun nussittavaksi .

1Äänestä
  • Mikä on koneen merkki ja hinta ?

    Äänestä

  • Sama pötkyläkirjoittaja satusetä tunkee juttujaan joka palstalle. Vedä nyt välillä henkeä.

    Äänestä

  • Anonyymi00058 kirjoitti:

    Mikä on koneen merkki ja hinta ?

    se on jyystö-jorma 150€/h

    Äänestä

  • sillähän on melkein sama vaikutus, kun minä paneskelen toisten vaimoja. ainoa ero että lasken lopulta spermat pilluun palkinnoksi...

    Äänestä

Vaimo meillä osti uuden kahvin keittimen.

Äänestä
  • ostiko aidon mokamastersin

    Äänestä

Olisipa kiihottavaa olla sidottuna ja panokoneen pantava sen aikaa, kun mies tahtoo katsella menoa. Koneen pitäisi tietysti toimia ehdottomasti kaukosäätimellä, jotta mies voisi sohvalta käsin säätää nopeutta. Vielä jos mies kävisi purkamassa mällit suuhun samalla, niin tuntisi itsensä oikein käytetyksi.

1Äänestä

Sain koneen merkkipäivälahjaksi ysräviltä. Mukana puoli tusinaa dildoa. Käytän paljon ja kun meillä illanistujaiset kukin käy koneella nauttimassa. Ilman en halua enää olla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 33 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


huolestunut kirjoitti:

Tilanne on nyt se, että vaimo osti panokoneen reilu kuukausi sitten. Asia ei olisi ongelma, jos panokone ei syrjäyttäisi minua sängyssä. Vaimo ei halua panoa kuin koneensa kanssa. Mitä teen? Onko minussa jotain vikaa?

Vastatkaa kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu