miten ihminen voi ollakin

noin tunteeton mulkku.
7195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Taisi mennä jollekkin, miehelle, joka pystyy murskaamaan sydämiä pelkällä olemassaolollaan.

Äänestä

Joo hän on varmaan narsissi.

Äänestä
  • hortenssia...

    Äänestä

Olen normaali ja tavallinen mies.

Äänestä
  • miksi sitten käyttäydyt kuin mikäkin keskenkasvuinen teinipoika? pitäs vähän miettiä miten toisia kohtelee.

    Äänestä

puoleensa kaltaisiaan. olisikohan paikallaan pienimuotoinen itsetutkiskelu. ja toisaaalta, miksi antaa toisen kohdella mulkkumaisesti. se että kieriskelee uhrin asemassa, ei auta saamaan tahtoa läpi.

Äänestä

onneks oon sen verran kovettunu jo iteki ettei se pysty mua satuttaa :) ääliö mikä ääliö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tosi ilkeä kirjoitti:

noin tunteeton mulkku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu