Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten saan poslarin ilman näppyjä ?

Miten saan poslarin ilman näppyjä ? Oon ekaa kertaa vetämässä kokonaan.
152151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kisko juurineen. Sitten ne ei ole enää näppyjä vaan suorastaan kuhmuja.

Äänestä
  • Ei oo mulle tullut "kuhmuja" pari vuotta on tullu nypittyä karvat pois..

    Äänestä

No perinteinen... ensin saksilla niin lyhyeksi kuin saat ja sitten lämpimällä vedellä 5 min "pehmentää pimpsaa" ja sen jälkeen seivaus eli runsaasti vaahtoa tai saippuaa ja uudella terävällä höylällä myötäkarvaa niin pitäis tull sileeksi. Itselläni ei mitään ongelmaa näpyistä kiiltää kuin posliinikuppi. Lopuks voi sivellä esim pepanthenia tai vastaavaa.

Äänestä
  • Jos kalttaa niinku raatokarvari, niin ei kasua ennään karvoja makiaiseen.

    Äänestä

►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►TÄTÄ►MINÄ►EN►TIEDÄ►►►

Äänestä
  • Karvanen pillu

    Äänestä

Brasilialainen vahaus salongissa. Sattuu todella paljon, mutta tulos on ihan mahtava 2-3 viikkoa.

Äänestä

Tai sitten veet aine,jota EI SUSITELLA INTIIMIALUEELLE!!!
Kello kädessä koko aja! Älä ylitä aikarajaa!!!!!

Äänestä

Karvaton vagina saa nuolentaa takuulla paremmin kuin kusellehaiseva karvaturri, kuin koiranraato riemurasian suulla.

Äänestä

Mä poltan karvat sytkärillä. Haisee tosi pahalle se käry, mutta toimii!

Äänestä

Puhut asiaa karvattoman genitaalipillun nuolemisesta! On toki sutjakkampaa lirputella vaginaa kun karvoitus ei tule suuhun. Myös peniksen ympärystä on hyvä ajella, niin naisten on mukavampi lutkuttaa penistä kunnes lasti lentää suuhun.

Äänestä
  • Nyppikää ja leikelkää vaan karvoja, niin tulee ihoon varmaan rikkinäisiä kohtia - sitten vaan yhdyntään sellaisen kanssa jolla on herpes ( kaikkihan tietää genitaaliherpeksen, sen viruksen kun saa, niin saa sen loppuelämäksi) , niin oikein hyvin tarttuu. Kaikki eivät tiedä tai kerro, että heillä on herpes, joten sitä on paljon.

    Äänestä

  • kokemusopettiopetti kirjoitti:

    Nyppikää ja leikelkää vaan karvoja, niin tulee ihoon varmaan rikkinäisiä kohtia - sitten vaan yhdyntään sellaisen kanssa jolla on herpes ( kaikkihan tietää genitaaliherpeksen, sen viruksen kun saa, niin saa sen loppuelämäksi) , niin oikein hyvin tarttuu. Kaikki eivät tiedä tai kerro, että heillä on herpes, joten sitä on paljon.

    Kannattaa sheivauksen jälkee suihkuttaa hajuvettä missä alkoholia. Kirvelee mut ei tuu näppyjäkään!! Toimii!

    Äänestä

  • tyuiojjjjj kirjoitti:

    Kannattaa sheivauksen jälkee suihkuttaa hajuvettä missä alkoholia. Kirvelee mut ei tuu näppyjäkään!! Toimii!

    Hajuvesien roiskiminen on nysville, kannattaa ihan suosiolla uittaa vodkassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asd 18 kirjoitti:

Miten saan poslarin ilman näppyjä ? Oon ekaa kertaa vetämässä kokonaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu