Satuin katsomaan viimeisen tulleen jakson isku kolumbiaan.. Kun tulevat tatuointiliikkeestä ulos, martinalla on rööki huulessa!!! Ja kehtaa vielä mainostaa kuinka ei ole ikinä polttanut !!! :D
MARTINA RÖÖKI HUULESSA!!!
perhoonen
242608
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Voi kauheeta. Martina on varmaan maailman ainoa tupakoiva ihminen!!!
Niin, mutta miksi VALEHTELEE siitä(kin)!!!
Tietenkin se polttaa. White trash tyypillisesti tupakoi!
Kohta se vetää röökiä ja sisukkaa Jakomäessä partsilla. Sieltä voi sitten katsoa muita lähiövalaita ja arvostella.
Joo niinkuin kaiksesta muustakin se valehtelee, valehteli se tästäkin asiasta!! Ettei muka tupakoinu koskaan!!!!!
Voi tsiisus!!! Ruoholahdessa asuessaan se veti röökiä ihan avoimesti, en käsitä miten se KEHTAA valehdella ettei oo koskaan tupakoinut, kun koko kaupuginosa n sen nähnyt tupakoivan....
No kun ei ole häpyä niin ei ole.
Kuka Martina? Pitäisikö tuntea?
Martilla on aina joku patukka suussa
tuliko tuo jollekkin yllätyksenä? :D
Toivottavasti ei sentään raskaana tupakoi, vaikka lentääkin lentokoneilla ja käy ties missä infrapuna saunassa...
Ja juo lasillisen punaviiniä sillointällöin. Mikähän on muuten Martina käsite sanonnasta "sillointällöin"?
Silloin tällöin oli ainakin eräässä konsertissa n. kuukausi sitten lärvi täys. Lavalle mennessä ei huomannut lainkaan et paukkuja on mennyt ja paljon. Mietitytti ottiko jotain piristävää ennen esiintymistä. Näin epäilen.
Kattokaa monessako viestissä on huutomerkki!!! ja monessako kysymysmerkki???
Kattokaa myös, monessako viestissä on kirjaimia! Ja välilyöntejä! Ja lainausmerkkejä ja pisteitä!
Selvä salaliitto! "Sattuma kuljettaa?", tee jotakin!
mistä katsoit sen jakson?
subilta
Linkkiä siis!
KUINKA pitkälle tämä nainen vielä menee moraalittomuudessaan? MITÄ voi ihmisen päässä liikkua kun on noussut julkisuuteen salarakkaana (=perheenrikkoja lutkana) ja sekään ei riittänyt vaan ikäänkuin pitääkseen mainetta yllä ja vieläpä ylpeillen piti tehdä oikein levy nimellä SALARAKAS!
Vieläkö koittaa päivä jolloin ihmiset tekevät julkisuuden toivossaan levyjä nimillä; "Abortti pissikset", "Slummi alueen prostituoitu", "Narkkari, ja ylpeä siitä!","Sikiön tervaaja tytöt" tai vaikkapa "Lampaan nussijat" ?
Totisesti huolestuttaa jos suunta on tämä....!!!
Olen vahvasti samaa mieltä MynthonPastillin kanssa asiasta... Ja kyllä nainen osaa valehdella perseensä pohjasta!! Elelee jossain omassa pikku maailmassaan, niin kuin tuksukin.
Useamman miehen käyttämää ei huoli enää kukaan....
Että te jaksatte...
no joo............rööki jakorasiassa..........
Ällöttävä ämmä,joka paikkaan itseään työntää.Siis ihan tosi....julkkis muka...yök.Huulet on kun jollain rupisammakolla.
Ohikulkijan huomio - tuolla edellä siis väittää, että Martina olisi ollut kuukausi sitten "lärvi täys"
Toivottavasti joudut vastaamaan väitteestäsi.
hmm,tuli vain mieleen niinku oisin joskus aikoinaan lukenu jostain silloin kun martina meni bb:hen ja siinä kyseltiin ihmisten asioita niin eikös martina muistaakseni vastannu että polttaa tupakkia..?? vai muistelenko väärin??
Muistelet väärin. Ainakin BB:n sivuilla on, siis niillä vanhoilla, että ei polta tupakkaa.
Ja eihän tuossa videossa ole edes rööki "tulessa". Ja onko se edes rööki? Onko se edes Martinan? Mutta ei ole ainakaan tulessa tuo rööki!
Ja missä Martina on väittänyt, ettei ole koskaan polttanut tupakkaa tai syönyt hampurilaista? Ja tähän vastaus kiitos.