Tosiuskovaiset tempautuvat tänään 26. ja huomenna 27.7.2012 suurin laumoin yläilmoihin!
http://www.ilmatar.net/~np/misc/maailmanloppu.html#update20120701
Älkää siis ihmetelkö jos näette julkisten rakennusten yms. tilojen katoissa suuria ammottavia rosoreunaisia reikiä. Niistä on jokaisesta tosiuskovainen suhahtanut läpi!
Ja nähdessänne taivaalla jotain outoa lentävää tänään ja huomenna ei kannata ilmoittaa armeijalle, poliisille tai SUTille. Ne on vain niitä tosiuskovaisia.
Tänään tempauspäivä!
19
170
Vastaukset
- #"¤"((
Uskoisin että aika harvalukuisina ne lentävät hihhulit esiintyvät
- teeteej
Sulla on on otsikko väärin. Sen pitäisi olla ; Tänäänkin on tempauspäivä
:) - 28
Ikävä kyllä huomisaamunakin uskovat ovat edelleen keskuudessamme, koska tempaus ei taaskaan vapauttanut meitä uskovista.
- Odotellaan
Olen odottanut, että hihhulit sinkoutuisivat avaruuteen.
Harmi, ettei tänäänkään sitä tapahdu...- Tempausta odotellen
Sanos muuta, älykkyysosamäärä maapallolla nousisi, jos hihhulit tempaistuvat pois täältä.
- miss ei kirj.
Kas. Taas tempautumispäivä. :o Näinkin tänään jonkun oudon vanan taivaalla, olikohan se joku uskis joka siellä paineli menemään valkoinen savuvana perässään. Oli kyllä niin korkealla ettei näkynyt kuin valkoinen vana. Näin se täytyy olla, mutta vähissä tosiuskovaiset näyttävät olevan meilläpäin. Noh ehkä huomenna tempautuvia näkyisi enemmän. :)
- ilikiäpakana
Hei tosiuskovat tempauttajat! Muistakaa kypärät kun lähdette suhahtamaan, katot on nykyään aika vahvaa tekoa, muuten ei muuta ku adios. Älkää koskaan palatko, peace.
Tempaus a´la Jarla. :D
http://www.hs.fi/fingerpori/1329104466253- Hyvä :D
Haha =D
- tympääntynyt
Odottelen varsinki SamiA:n tempaisua.
- K.R.S.
Ainoat Oikeat Kristityt on jo temmattu aikoja sitten, jäljellä jääneet ovat vain ruikuttavia väärä-uskoisia.
Näin tänään jotain outoa leijailevaa taivaalla!
Mutta se olikin vain isokokoinen kukkakärpänen, Volucella.- 5+3
Ei se sitten ollut tosiuskovainen, esimerkiksi kuolevia kiusaava Hanni olisi muuttunut raatokärpäseksi, Calliphoridae.
5+3 kirjoitti:
Ei se sitten ollut tosiuskovainen, esimerkiksi kuolevia kiusaava Hanni olisi muuttunut raatokärpäseksi, Calliphoridae.
Ufouskovaiselle se olisi kyllä käynyt avaruusvierailijasta.
- perskärpässarja
En muista mikä päivä siellä Lontoossa alkaa ne painonnostokisat. Siinähän nähdään sitten kunnon tempaisuja. Sehän olisikin näky, kun painot ja painonnostaja lähtisivät taivaan tuuliin.
Mikä saldo?
Olen koko päivän seurannut uutisia innolla.
Jos ei ketään tempaista (paitsi grillijonossa yöllä) olen hyvin pettynyt.
Mihin tämä maailma on menossa, kun ei enää uskossaan pyhiin voi luottaa?
Lentäjät varmasti kertovat pian, jos naapurin Martta viuhahtaa suihkukoneen tuulilasin ohi...ja helmat paukkuu.
Voi hitsinpimpula jos Päivi Räsänen tempaistaan, miten hallitus pärjää?
Toivon salaa, että Paavi tempastaisiin, kuussa on aina tilaa.
Päivän mietelause: "Kun tempaiset, tempaise kunnolla"- Tempaisutemppu
SamiA tuulesta tempaistu :)
Tuulen viemää. - 77987987
8966868680
Tulevia merkittäviä tapahtumia, maamme eturivin profeettojen ennustamia.
http://www.ilmatar.net/~np/misc/maailmanloppu.html
Tappaja-asteroidi tuhoaa maapallon!
(15.2.2013 21:26:00)
18 vrk
09:37:36
Kreikan maanjäristykset
(10.5.2013 23:59:59)
102 vrk
11:11:35
VARMA YLÖSTEMPAUS!
(13.5.2013 23:59:59)
105 vrk
11:11:35
VENÄJÄ HYÖKKÄÄÄ SUOMEEEN!!!!!
(13.6.2013 23:59:59)
136 vrk
11:11:35
Profeetan virallisesti hyväksymä ylöstempaus!
(1.10.2013 23:59:59)
246 vrk
11:11:35
ISON-KOMEETTA HÖYRYSTÄÄ MAAPALLON!
(28.11.2013 23:59:59)
304 vrk
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.654839Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2723720Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2813394Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1143280Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie332656Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1271688- 1051610
- 1721241
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA841130Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."341031