Hyrylä-Järvnpää

Mikä vittu tuolla tienpätkällä on että siellä nysvätään AINA alle nopeusrajotusten???
474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siellä on kuulemma joku auto antero anelemassa miehiltä

Äänestä

Olisiko mahdollista, että liikennettä on niin paljon, ettei se mahdu kulkemaan vauhtia hiljentämättä?

Äänestä

Kierrä moottoritien kautta, pääset nopeammin

Äänestä
  • Tai jää kotiin äiteen peräkammariin ja vedä käteen, niin ei tartte hermoilla. Tollasista munattomista kuumakalleista ei lähde kiire kuin hakkaamalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HERMOTKIREÄLLÄ kirjoitti:

Mikä vittu tuolla tienpätkällä on että siellä nysvätään AINA alle nopeusrajotusten???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu