onko agility kenttää?

niin löytyisikö sellaista lieksasta tai edes jostain lähettyviltä? tarkoitan sellaista kenttää johon saa mennä myös ihan omatoimisesti koiran kanssa ilman että on minkään kerhon tms. jäsen?
5143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eikö kukaan tiedä? olen asunut täällä vasta kuukauden päivät ja googlella löytyy vain joku yhdistys.

Äänestä

Eipä taida olla olemassa sellaista harjoittelikentää, jossa voisi käydä itsekseen ja ilmaiseksi harjoittelemassa. Lieksan Agipoppoolla on halli ja Viensuulla ulkokenttä. Kysy heiltä maksaako jotain ja voiko käydä harjoittelemassa :)

Äänestä

ei tääl oo kun noitten pienten piirien pyörimistä vaan.

Äänestä

Mistä kaukaa kysyjä muutit? Liity kerhoon vaan, hyvää harrastamista saat :)

Äänestä

Eikö sellaisen radan voi tehdä itse?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kotona.agilityilevä kirjoitti:

niin löytyisikö sellaista lieksasta tai edes jostain lähettyviltä? tarkoitan sellaista kenttää johon saa mennä myös ihan omatoimisesti koiran kanssa ilman että on minkään kerhon tms. jäsen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu