VOI HEVONVITTU!

pullatuuniin

Nyt olen saattanut ehkä mennä tekemään suurimman virheen ikinä! Olen saattanut saattaa 12 vuotiaan tytön raskaaksi :( ja itse olen 13 TÄMÄ ON TOSITARINA! ja nyt pelottaa omasta puolestanikin.....En haluaisi mukuloita tässä iässä sekä että isäni pieksäisi minut jos saisi kuulla että oon laittanu jollekki pullat uuniin! Neuvoksi...? tyttöystäväni tulee tänään tänne ja aateltii käyvä lääkäris tsekkaamassa asia jos on vaa mahollista....Ja olen vittu piesty varmaan tytön äidinkin puolesta! jos se sais kuulla että oon pistäny sen tyttärelle pullat uuniin :( ei ole yhtään hyvä juttu! NEUVOJA???

9

794

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • .

      noloa

    • pullatuuniin

      Noloa....Vittu ei ole noloa! vaa vaa vittu aikuiset apua kiitos! oikeesti!!! -__- toivon et kaikki ois hyvin

    • biubau

      Eipä teidän auta ku mennä käymään lääkärissä,periaatteessa tyttö on alaikäinen,niin lääkäri voi ilmoittaa tytön äidille jos haluaa...
      Mutta ihan ekaksi suosittelen sitä raskaustestin tekoa,sen voi tehdä kotona ja niitä testejä saa ihan perus ruokakaupasta,mutta testiä ei voi tehdä ennenku kuukautiset on myöhässä.
      ja sitten vasta jos raskaustesti näyttää että on raskaana niin sitten soittaa sairaalan perhesuunnitteluneuvolaan,sieltä saa varattua abortti ajan.
      Nuin nuorella tytöllä on kyllä todella epätodennäköistä että tulis raskaaksi,minulla ei tainnu tuossa iässä tulla vielä edes kuukautisia ja se kiertoki on varmasti vielä tosi epäsäännöllinen.

      • LL34

        Mihin ihmeen sairaalan perhesuunnitteluneuvolaan?! Kyllä otetaan ihan muuhun tahoon yhteyttä kun aletaan hankkia keskeytyslupaa.

        Toki _jos_ 12 vuotias tulee raskaaksi niin siitä ilmoitetaan vanhemmille.


      • pullatuuniin

        Kiitos neuvoista :)) ! Sillä en tosiaankaan halua mitään lapsia tässä iässä ja en haluasi isäksi 13 vuotiaana xPP mutta uskon että kuitenkin aborttiin vanhemmat ja tyttö itse olisi päätynyt


    • Miehenmitta...

      No sinä oot saanut todistettua saanees pillua aika nuorena.

    • .

      provo

      • pullatuuniin

        Anteeks kuinka? TÄÄ EI OO PROVO -__- VAAN IHA OIKEE TILANNE JA ON HYVIN MAHDOLLISTA ETTÄ 12V ON RASKAANA JOS MENKAT ON ALKANUT!


    • hoh,hoijaaaaaaaa

      Provohan tuo.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      31
      6336
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      39
      4062
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      183
      3373
    4. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      13
      3044
    5. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      29
      2332
    6. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      12
      2317
    7. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      162
      1926
    8. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      25
      1842
    9. Oletko nyt

      Onnellinen mies naisesi kanssa?
      Ikävä
      28
      1594
    10. Terveiset kaivatullesi

      kesän aluksi tähän ketjuun.
      Ikävä
      105
      1392
    Aihe