Olet vaarallinen mies

Olen vaarassa sitoutua sekä perustaa perheen, jos joudun liiaksi aikaa sinun seuraasi. Eihän sellainen nyt sovi.
5470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tiedät. Sitä mä just tahdon. Miten niin ei sovi?

Äänestä

Tosi rakkauden kanssa ei tuottaisi tuskaa sitoutua>3.....

Äänestä
  • Tosi raukkauden kanssa voi tehdä mitä vain. =)

    Sitoutuminenkaan ei todellakaan tuota mitään tuskaa...

    Äänestä

  • Näin se on kirjoitti:

    Tosi raukkauden kanssa voi tehdä mitä vain. =)

    Sitoutuminenkaan ei todellakaan tuota mitään tuskaa...

    Juu ei,silloin kun vastakappaleen silmät oikealta tuntuu,ei hetkeäkään edes epäröisi>3.....

    Äänestä

  • vaarallinen mies kirjoitti:

    Juu ei,silloin kun vastakappaleen silmät oikealta tuntuu,ei hetkeäkään edes epäröisi>3.....

    palstamies sitoutuu taas : D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiesitkö? kirjoitti:

Olen vaarassa sitoutua sekä perustaa perheen, jos joudun liiaksi aikaa sinun seuraasi. Eihän sellainen nyt sovi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu