Nyt saksassa myynnissä holstein ori. 6v ei kisattu vielä. Hyppää kotona rataa 130 ja irtona keposesti 150 . Ei mikään turha polle. Luonteikas mutta kiltti oriksi. Osaavalle junnulle tai tavoitteeliselle aikuis kilpa ratsastajalle. Koulutus taso Va A . Kauppaan tulee kuva mukaan. Ei tunti polleksi vain aktiiviseen kisaamiseen. Mahd päästä joskus laatuarvosteluihin asti yms . Menty kotona myös kenttää joten monitoimi polle. Tälläpääsee kansallistasolle asti. EI YLLÄPITOON ! Kuukaden koe aika mahdollisuus ja osamaksu 3 erässä mahdollista. Aivan loistava hevonen! Oma talli on tanskassa ja jos olet kiinostunut pollesta haen sen tanskaan! Ottakaahan s postitse yhteyttä! kerron s postitse hevosen tiedot ja linkkaan kuvan. Suku on itse keksitty eikä ole vielä rekisteröity mutta toive olisi että uusi omistaja rekkais! Hintana on 8000v€ ja hinta nousee sitämukaan kun aletaan kisaamaan eli jos 2 viikon sisään ostajaa ei löydy alamme kisaamaan tällä ja hintahan tietty nousee.
Nyt kaikki oikeesti kiinostuneet pistäkää postia tulemaan (:
Uusi kisakumppani etsinnässä ?
Reka1938
2
73
Vastaukset
- MJ-lover
Voin ostaa nettisivuille www.nelilaukka.suntuubi.com
- Liina/Hovilaakso
Minä olisi kiinnostunut ostamaan tämän hienon hevosen omalle tallilleni, onko ruunaus mahdollista (jos säilyttää pakasteita) - en ole varma ruunaisinko mutta kysyn jo varmuudeksi!
Laittaisitko lisätietoa kuvia tästä herrasta mulle sähköpostiin?
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1693225
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541849Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471799Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591674- 771584
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3411500Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811369The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201268- 1581122
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251105