Uusi kisakumppani etsinnässä ?

Reka1938

Nyt saksassa myynnissä holstein ori. 6v ei kisattu vielä. Hyppää kotona rataa 130 ja irtona keposesti 150 . Ei mikään turha polle. Luonteikas mutta kiltti oriksi. Osaavalle junnulle tai tavoitteeliselle aikuis kilpa ratsastajalle. Koulutus taso Va A . Kauppaan tulee kuva mukaan. Ei tunti polleksi vain aktiiviseen kisaamiseen. Mahd päästä joskus laatuarvosteluihin asti yms . Menty kotona myös kenttää joten monitoimi polle. Tälläpääsee kansallistasolle asti. EI YLLÄPITOON ! Kuukaden koe aika mahdollisuus ja osamaksu 3 erässä mahdollista. Aivan loistava hevonen! Oma talli on tanskassa ja jos olet kiinostunut pollesta haen sen tanskaan! Ottakaahan s postitse yhteyttä! kerron s postitse hevosen tiedot ja linkkaan kuvan. Suku on itse keksitty eikä ole vielä rekisteröity mutta toive olisi että uusi omistaja rekkais! Hintana on 8000v€ ja hinta nousee sitämukaan kun aletaan kisaamaan eli jos 2 viikon sisään ostajaa ei löydy alamme kisaamaan tällä ja hintahan tietty nousee.

Nyt kaikki oikeesti kiinostuneet pistäkää postia tulemaan (:

2

108

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MJ-lover

      Voin ostaa nettisivuille www.nelilaukka.suntuubi.com

    • Liina/Hovilaakso

      Minä olisi kiinnostunut ostamaan tämän hienon hevosen omalle tallilleni, onko ruunaus mahdollista (jos säilyttää pakasteita) - en ole varma ruunaisinko mutta kysyn jo varmuudeksi!

      Laittaisitko lisätietoa kuvia tästä herrasta mulle sähköpostiin?
      [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      124
      5337
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      44
      5002
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4437
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      69
      3998
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3414
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      92
      3334
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3281
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1602
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1541
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1160
    Aihe