KUINKA ISO PENIS ON 11 V JOLLA EI OO TULLU MURROSIKÄÄ??

Oujrree
8307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Erekriossa noin 7 cm. Mutta meneppäs nyt kävelyttämään marsusi.

Äänestä

kolme metriä ainaki itellä oli... nyt oon 17 vuotta murrosiän käyny nii nyt on viis metrii:)

Äänestä
  • tommoset 5m on aika teinilerpakkeita itellä on aina ollu 15 suuntaansa!!!! vitun tissiposket

    Äänestä

Onko 11 cm erektiossa 13 v pojalle liian lyhyt?

Äänestä
  • Just sopiva sun ikäselle.

    Äänestä

  • Aivan liian lyhyt. Seuraavat 6kk syöt vain hernekeitto ja pannukakkua. Eiköhän siinä penis kasva ja pierut pauku.

    Äänestä

  • SuperNeuvo kirjoitti:

    Aivan liian lyhyt. Seuraavat 6kk syöt vain hernekeitto ja pannukakkua. Eiköhän siinä penis kasva ja pierut pauku.

    no HAHAHAHA! hauskaa... hahahahaha! lisää trolleja?

    Äänestä

No kysyhän siltä pojalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


11v ** kirjoitti:

Oujrree

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu