Olen käynyt treffeillä ja annan ymmärtää kaikin mahdollisin tavoin, että harrastan liikuntaa ja elän muutenkin tereellisesti....JA haen vastaavaa kumppania.
Mutta miksi minuun ottaa yhteyttä vain kaiken maailman alkit ja pilleristit?
Elämäntapani on terveellinen mutta en ole ihan pehmo. En lähellekkään. Mikä minussa viehättä pilleristejä?
Muutama tapaaminen ja tyyppi toisensa jälkeen alkavat kertoa miten häppä on maistunut ja kuivilla ollaan nipin napin. Lääkkeet maistuvat ja pilveä on kuulemma kiva polttaa. Taas sama hehkutus alkaa. Mä EN JAKSA.
Olen itsekkin taipuvainen riippuvuuksiin, mutta teen sen eteen töitä, että asiat pysyvät kohtuudessa. Tää vaatii itsekuria...mä EN KUNNIOITA TAI IHAILE HUUMEITA ENKÄ ALKOA. Se pakoa todellisuudesta ja heikkoutta.
Kertokaa pössyttelijät...mitä nää tahtoo minusta? Mä en ole AA-hoitaja, lääkäri, laastari enkä tukikeppi!!! Mitä narkki tai alkkis tekee naisella? Vai haluaako ne nähdä normaalia elämää?
Yksikään nainen ei paranna ketään. Se pitää lähteä itsestään ja on epäreilua odottaa multa sellaista vaikutusta.
Miksi alkkikset ym kiinnostuvat minusta?
erittäin surullista
0
111
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1421630- 1491095
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät70970Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi330924- 68753
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56733- 69681
- 37639
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7601Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33581