Nyt mää lähären

koiran kaa tuoho lähimehtään kahtellemaan, oiskoha mittää kivvaa
4120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei taida ruokasieniä vielä löytyä

Äänestä

Kävin koiran kanssa pitkällä lenkillä. Oli ihan rentouttavaa ja rauhoittavaa.
Sain rauhassa olla omissa ajatuksissa, nautin.

Äänestä

Kaikilla metsän omistajilla on salaiset sienipaikat, joita ne ei halua kertoa. Joka syksy ne menee sinne ja kerää parhaat sienet päältä. Siks pitäski koira opettaa.

Äänestä

oliko mittää kivvaa ? kävikkönä jojella :) ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se on tere ny :) kirjoitti:

koiran kaa tuoho lähimehtään kahtellemaan, oiskoha mittää kivvaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu