Oisko Nummi-Pusula/Hyrkkölä/Kärkölä tienoolla hevostallia jossa voisi käydä ratsastelemassa? Tiedättekö joitain yksityistalleja, joissa voisi käydä?? Tai onko hevosesi/perheesi hevonen/tuttavasi hevonen esim. Rähillä, ja hänellä voisi käydä ratsastelemassa?? Kävisin mielelläni n. 1 kerran viikossa.
Jos tahdot ottaa yhteyttä laitathan sähköpostia minulle osoitteeseen = ratsastaja.neiti@gmail.com
Nummi-Pusulassa...??
ratsi-tyttö
3
547
Vastaukset
- ratsi-tyttö
Kyseinen s-posti EI ole enään käytössä! Laittakaa viestiä tänne ja s-postinne, niin minä otan yhteyttä teihin, jos kiinnostun. Laittakaa myös kuvaus hevosesta ja mitä sillä saa tehdä olisiko ratsastuksen opettajaa?
- XD Hehee
Nummi Pusulassa o yks ratsikoulu, Leppämäki farm...
- rähii
Rähillä kaikki on mahdollista joka sijaitsee hauhulas ja on hevostila ja kuningas....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812436- 1832004
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1751873Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1221691Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311605- 1231508
Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1781209Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711185Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c771133Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,621114