7.8.2012 raittiina

Digipoksi futaa ja ilmat ovat perseestä niinkuin aa-kehon puupenkit, jotka haisevat persehielle!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meidän kerhossa on pehmeät divaanit, siellä on kiva lötköttää ja kytätä reippaita raitistuneita naisia. Juomisongelman pohdinnan jälkeen lempilauseeni on: Ylös, ulos ja lenkille!
Kunnon kohotusta perusjuoppo tarvii. Juokse lähibaariin kossuvissylle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perseenhaju kirjoitti:

Digipoksi futaa ja ilmat ovat perseestä niinkuin aa-kehon puupenkit, jotka haisevat persehielle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu