Mikä helvetti siinä on, että joka kerta kun raahaa jonkun random muijan kotiin ja nuolet sen pillua, niin et koskaan saa suihinottoa takaisin? Tämä ilmiö on tapahtunut nyt viimeisen 10 vuoden sisällä. Ennen kaikki naiset imi munaa. Mikä helvetti naisia oikein risoo? Eivätkö ne tajuu että munan nuoleminen on se juttu miehille?
Naiset ja Suihinotto
Muna suuhun
3499
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
älä yleistä, kyllä mä aina otan kyrvän suuhun. ihan sama onko mua nuoltu vai ei
Kenties he eivät halua ottaa suihin (paljaaltaan) vieraalta ihmiseltä? Tarttuu ne taudit suuseksissäkin. Oletko odottanut muuten oma-aloitteista toimintaa vai pyytänyt? Jos odotat vaan pyytämättä, toinen saattaa luulla ettet halua. Jos pyydät ja toinen kieltäytyy, voit kysyä miksi ja saat siinäkin vastauksen.
Olen itse naisena huomannut täysin päinvastaisen ilmiön miesten kohdalla. Kullia tungetaan kyllä innokkaasti suuhun mutta puhdas, terve ja karvaton pillu ei kelpaa nuoltavaksi. Oli kyse sitten kevyemmästä suhteesta vai itse ihan seurustelusta. Koskaan en täysin tuntemattoman kanssa ole sänkyyn eksynyt kylläkään, aina jonkinasteisesti olen tyypin tuntenut. Ehkä siksi aloittajalle on syntynyt tuollainen ongelma? Sukupuolitaudeista ollaan valistettu ahkerasti viimeisten vuosien aikana, eivätkä kaikki siksi uskalla heti uudelta tuttavuudelta ottaa paljaaltaan suihin. Olen sitä mieltä itse ettei toiselta ole oikein vaatia sellaista mitä ei itse anna. Yksipuolinen suuseksi on perseestä. Nytkin olen parisuhteessa ollut yli 4kk ilman vaikka seksiä olisi harrastettu kuinka ja miehelle suuseksiä annettu. Saan pari kertaa vuodessa, hipheijaa.
Paljaan suihinotto on RISKI! Hyvä jos toisetkin ovat vähentäneet kyseistä "harrastusta".
Ei pidä ihmetellä jos suohinottajat ovat vähentyneet, etenkin jos tunnetusti harjoitat runsaasti irtosuhteita.
Jos sinulla ei ole vastuuntuntoa, hanki sitä.