Hyvästi Johannna Tukiainen

Hyi helvetti minäkin olen joskus alentunut sinua täällä kommentoimaan,et ole
edes sen arvoinen mitä olen sinusta lukenut viime päivinä
6229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olet vain kateellinen ja tavis

Äänestä
  • Kukaan ei kadehdi sitä naista. Johanna kuvittelee että ihmiset kadehtivat häntä, mutta todellisuudessa se on vihaa ja sääliä.

    Äänestä

  • minä voin olls tavis ja siitä ylpeä en ole perkele vielä koiran kanssa naimisiin mennyt tai valehdellut puolet
    elämästäni kuin tuo tunkkki.
    Akka ei tartte mitään kunnioitusta Suomessa hommatkaa joku joka sille paska housulle maksaa menolipun
    helvettiin sinne se kuuluu.
    Siellä on nämä mielukuvitus miljärdöörit hello kitty kamat kaulassa odottamassa prinsessaa kuset housussa.

    Äänestä

Mitä pahaa Johanna nyt taas on tehnyt?

Äänestä

Hirvittävää kielenkäyttöä Johannalta mutta saattaa olla Livets Ordin moderni tapa keskustella. Saattaa olla että näin kerätään lisää eksyneitä nuoria porukoihin.

Äänestä
  • Missä on Pissa-Petri neiti Lady-Tenna Kusihousu? Tunkki raivoo yksin mökillä ja sidukka alkaa olemaan loppu. Laimennettu kärpäs sieni lios on jo loppunut ja kuivattukin on viimeiset pillissä. Kusi-poika äkkiä apuun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saasta kirjoitti:

Hyi helvetti minäkin olen joskus alentunut sinua täällä kommentoimaan,et ole
edes sen arvoinen mitä olen sinusta lukenut viime päivinä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu