Kuulin, että Tuksu myy tietylle juorulehdelle yksinoikeudella haastattelun,
jossa hän kertoo siskonsa tilanteesta. Jos näin on, niin todella härskiä
toimintaa rahastaa toisten ihmisten sairaudella.
jossa hän kertoo siskonsa tilanteesta. Jos näin on, niin todella härskiä
toimintaa rahastaa toisten ihmisten sairaudella.
Vastaukset 11
Vanhimmat
kyll ä
Ainoa asia minkä se h u o r a osaa, on seksin myyminen ja patologinen valehteleminen! Toki se osaa myös kerjätäkin.
Vai niin
Kokeilihan hän tuntemiensa miehien suhtautumistakin asiaan, lähettämällä tekstiviestin "Julialla todettiin vakava sairaus" ja kun ei saanut haluamaansa vastakaikua, niin raivostui.
Haukkui miehet (omien sanojensa mukaan) ja oli tyytyväinen vain Urbaniin, joka (joo ihan varmasti) hoiti Julialle siirron Meilahteen spesialistien hoitoon.
Tästä kaikesta sekoilusta näkee, että hän käyttää kaikkea mahdollista hyväkseen päästäkseen itse pinnalle, tavalla tai toisella.
On todella sairasta käyttää sisarensa sairautta hyväkseen.
Läski-laardi-h u o r a- ruikku-p a s k a tekee euron eteen mitä tahansa,myy varmasti kooman sille joka siitä edes euron maksaa. Marraskuu ja lähtee istumaan ja koomalla on saumaa tervehtyä.
nii nkö
Tuksu myy siskonsa Kooman lehdistölle!
Käsittämättömän törkeä rahastustemppu sairauden kustannuksella.
On todella sairaalloista käyttää siskonsa sairautta hyväkseen.
vai niin
Aivan. Itse aion myydä Tuksun veljen eli jk:n tarinan Hymyyn. Jk:n mielisairaus kiinnosaa monia
ni inkö
e nusko