Kesä sisärenkaan vaihto.

Alla kesäsisärenkaat kumiventtiilillä ja talvisisärenkaissa ois tr87 metalli venat 90 asteen kulmalla.
Täytyis halvalla jostain saada talvikäyttöön sisärenkaat kumi venttiilillä jos jollain olis.
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eikös sisällä pärjää samoilla renkailla kesät talvet??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sailun V8 kirjoitti:

Alla kesäsisärenkaat kumiventtiilillä ja talvisisärenkaissa ois tr87 metalli venat 90 asteen kulmalla.
Täytyis halvalla jostain saada talvikäyttöön sisärenkaat kumi venttiilillä jos jollain olis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu