chrisangel2, oliko täällä

eilen sellainen puukonheiluttelija, vai näinkö mää unta?
Liittyi jotenkin aa-hemmoon, joka oli pitkän raittiuden jälkeen retkahtanut juomaan.
En muista nimimerkkiä.
956
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

joku nussuttaja se tais olla

Äänestä

nussiminen on elämänsuola.

Äänestä

Tyyppi oli eilen ihan mukava. Tänään alkoi heti viisastelemaan oikeinkirjoituksesta, kun vähän selvisi.

Sitä mukaa, kun viina haihtui päästä, niin se korvautui sanonko-mä-millä. Tussander on mukava kerran kahdessa vuodessa. Muun ajan hän on X-tussander, joka on aika omahyväinen ja itseriittoinen heppu.

Äänestä

Tussuhan kertoi tähtimerkiltään olevan kauris...empatiaa omaavana ja psykiatriaa
opiskelleena voin todeta että kauriit on ajattelemattomia.

Äänestä

Et nähnyt unta.
Olen aika hyvä veitsenkäsittelijä.

Äänestä
  • Tosin unohda aa-hemmo ei oikein sovi minulle.

    Äänestä

  • UPDATE_9637163 kirjoitti:

    Tosin unohda aa-hemmo ei oikein sovi minulle.

    jaha korkki auki taas?

    Äänestä

  • ex-mussuttaja kirjoitti:

    jaha korkki auki taas?

    Ei ole.

    Äänestä

Suosittelen puisella varrella, ja kierteillä varustettua löylykauhaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


no en muista kirjoitti:

eilen sellainen puukonheiluttelija, vai näinkö mää unta?
Liittyi jotenkin aa-hemmoon, joka oli pitkän raittiuden jälkeen retkahtanut juomaan.
En muista nimimerkkiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu