Musta Petri on tosi mielenkiintoinen ja sexy:
http://1.bp.blogspot.com/-cKjvQD5Mc6U/UCP4HgZo5TI/AAAAAAAACmk/Z_73EVS-ikM/s1600/poiii 001.JPG
haluaisin olla samanlainen yhtä rohkea ja elää mielenkiintoista elämää ja tuntea julkkiksia!!
http://1.bp.blogspot.com/-cKjvQD5Mc6U/UCP4HgZo5TI/AAAAAAAACmk/Z_73EVS-ikM/s1600/poiii 001.JPG
haluaisin olla samanlainen yhtä rohkea ja elää mielenkiintoista elämää ja tuntea julkkiksia!!
Vastaukset 30
Vanhimmat
Haluatko myös pissiä housuihisi?
Pikkusen pissiä housuissa on glamouria. Kaikilla glamourjulkkiksilla on joskus pissiä housuissa ... ja päässä
Petri on taas itse täällä kehumassa itseään, huomaa kirjoitustyylistä ja itsekehusta. Et ole kumpaakaan, tyrkky. Eikä Johanna Tukiaisen tunteminen ole hienoa, se nainen on vittumainen ja muita huoritteleva paskanjauhaja. Suomen häpeäpilkku.
Vastaa kysymykseen, on todella epäkohteliasta olla vastaamatta. Vai onko se pissi nousuut jo päähän asti?
Kylläpä tuli hiljaista. Niin se vaan totuus sattuu, mutta sattukoon! Se siitä itsensä tyrkyttämisestä seuraa , maineen menetys loppuiäksi ja sontaa niskaan.
Petri nauraa arvostelijoille, samalla kun matkustaa limousinella Johannan kanssa bilettämään skumppabileisiin. Kun näädät miettivät päänsä puhki edellistä blogitekstiä niin Petri kääntää uuden sivun mielenkiintoisesta elämästään - ja blogauttaa sen faniensa ihastukseksi!!
Sinulla taitaa olla mielenterveysongelma, kun kirjoitat itsestäsi kolmannessa persoonassa!
Ja taas Petri kehuu itseään, etkö vajakki tajua että sinun itsekehuviestit on helppo tunnistaa? Johanna ei ensinnäkään mene keikkamatkoille millään limusiinilla vaan tavallisella autolla, Metropolin videoilta näkee sen selvästi. Eikä persaukisella olisi varaa limusiini kyyteihin. Vai mietimme päämme puhki? Meillä on muutakin elämää ja mielenkiintoisempaa miettimistä kuin jonkun teini-ikäisen wannabe tyrkyn sössötys omassa paskablogissaan. Se että ilmaisee mielipiteensä julkisella keskustelufoorumilla ei tarkoita sitä ettei elämässä olisi muuta, kirjoittaahan Petri itsekin älyttömästi tekstiä blogiinsa eikä varmaankaan vietä koko elämää tietokoneella. Petrin elämä voi toki olla mielenkiintoista, tai miten sen nyt haluaa tulkita. Yleisenä sylkykuppina oleminen Tuksun kanssa oleminen ei ole glamouria, eikä halpis shamppanjan tai sidukan litkiminen. Petrillä ole kuin facebookissakaan kuin vaivaiset 157 fania, 6 000 000:sta ihmisestä se on vähän. Samankaltaisiksi turhiksi julkkiksiksi ja BB-tähdiksi haluavat fanittavat Petrin kaltaista luuseria.
Tuskin kaikki 157 "fania" oikeasti edes fanittaa neiti Petraa. Kyllähän kansalle sirkushuvi kelpaa. Varsinkin kun siitä ei tarvitse edes maksaa.
Totta. Eli Petrillä on korkeintaan 2 fania. Ei kovin mahtava määrä.
Petrillä on todella paljon faneja olen yksi heistä,Petriä karismaattisempaa ja sanavalmiimpaa ihmistä et tule löytämään.go Petri we love you
Vanhempansa tuskin fanittavat Petriä. Luulivat saaneensa pojan, mutta saivatkin tyttären.
Hahhahahhaa :DDD
Te olette näädät todella säälittäviä ku ette edes kirjoitustani erota muista. Seko teitä vasta kismittääkin, että mulla on faneja, tukijoita ja ihailijoita. Rakkaudenkin olen löytänyt ihanasta Joni Virtasesta. Hankkikaa elämäänne sisältöä ja oppikaa tunnistamaan textini!
Rakkain terveisin se oike Petri PRINCESS Penna
Hyvä Petri ;-) sulla on paljon faneja jotka rakastaa sua olet meidän oma ihana idoli:-)
Jess! Rohkeaa kun tulet keskusteluun omalla nimellä ja pistät näädille luun kurkkuun!! Go Petri and Johanna we love you
Onko se näiden p e r s e a u i k i s t e n glämouria pitää toisen p a s k a i s t a elintä suussa ja imeä sitä ja samalla k u s t a itsensä päälle. Olette todella sairaita ja Lady Tena penna kyllä huomaa millaista on olla julkkis homo kunhan nälkä tulee ja on asiaa nakkikioskille. PS; tunnetusti nämä pennat,tukiaiset ja muut samaan nolokaartiin kuuluvat ovat köyhiä ja todella p e r s e aukisia nynnyjä.
Työnnä tampooni peppuusi ha ole hiljaa. Kukaan ei jaksa tuollaista ihme vinkulelua. Boi rohkeasti myöntää että kaikki täällä Savossa nauravat sinulle ja "Glamour elämällesi" niin paskasia että luikkisit kuset housussa takaisin kotiisi viettämään tätä niin kutsuttua oikeaa elämää. Hajoa glamouriis ja hanki elämä t. Vitut-oon-sulle-kateelinen-mistään :D
Johtajasta löytyykin ihana video menneiltä ajoilta. Pikkaisen vanhempaa taisi silloin olla hakusessa. Pennan äiskä ja iskä varmaan arvostaisivat vävypojan tumputusta.
Nyt Johtaja lemppas Pertti sinut? Otatko siis Lotharin kutsun vastaan?
JA ET SINÄ VOI käyttää termiä "näätä" !! Se on vain oikeutus JOhanna Kusiaisella !!! nih ...
Minä olen myös Petrin fani. Tsemppiä!
http://jonivirtanen.blogspot.fi/ Tässä Petrin seurustelukumppani ja Tuksun kaveri :D
niinkö
Otin poskeen janilta ja se maistui tuksulta. Olenko tyhmä?
Olen alloittava hinuri ja rasvannut takaluukua noin viikon ajan,pitänyt kaulinta takaluukussa venyttääkseni supistajalihasta,niin oisin kysynnyt vähän neuvoja pukeutumiseen ja meikkaamiseen pennaselta ja onko kriteeri päästä tuksun hyväksi ystäväksi mitä isompi perseenreikä ja on valmis vähän nuolemaan tuksun pikkuista laaria,pitääkö pitää kakkasia kalsareita ja kusta housuu????
Miksi jostain tuntemattomasta petristä puhutaan tällä palstalla joka on julkkispalsta?
Siis oliko tuo linkissä oleva mies?
Goi on niin nolo toi youtubessa oleva petri penna fani video minkä petri on itse tehnyt! :D tehnyt siis youtubeen feikki profiilinkin ihan sitävarten.
Eikä kukaan ymmärrä sitä miksi pullea tavis poika haluaa julkisuuteen, entenkään kun ei osaa mitään?
Näädät haistakaa Vuitton! Feikki-Vuitton!
Ei vaan tuossa avausviestin kuvalinkissä pitäisi olla varoitus... Järkyttävä otos.
adressi että saadaan se hoitoon...