Tässä on yksi kalamies, joka haluaisi tutustua skorpioni-naiseen. Mutta missä te oikein yleensä lymyilette? Onko jokin tietty paikka mistä löytyy aina joku skorppari? :)
Mistä löytyy skorpioni-naisia?
10
353
Vastaukset
- siinä sinule senkin
lymyillään piiloisissa paikoissa, ja olaan muutenki aika huomaamattomia.. ollaan niitä joita et uskoisi etsiväsi:3
joo, todella huomaamattomia :), siellä missä tapahtuu, siellä on skorpioninainen ja siitä puhutaan pitkään, sokea olet, jos et löydä :)
- skorpionineiti
Täällä skorpioninainen joka kovasti haikailee erän miespuolisen fisun perään..... on se ihmeellistä miten johonkin ihmiseen voi tuntea nii vahvaa vetovoimaa, henkistä sellaista. Salaperäisyyttä, herkkyyttä, syvää tunnetta, vahvaa eroottista latausta.... näkee toisen katseesta mitä hän ajattelee, ei tämä pari tarvitse sanoja pystyäkseen osoittamaan syvää kiintymystä.
Kumpaakaan ei kiinnosta pintaliito, vaan molemmat uivat syvissä vesissä, ja välillä skorpioni tuo kalan maan pinnalle haukkamaan happea ;)
niin, minut voi löytää sieltä missä käydään ne henkevimmät keskustelut, tunkeudutaan mystiikkaan ja välillä ihmetellään tieteellisestä näkökulmasta alkuaineiden kemiaa, etsitään totuuksia ja selityksiä, selvitetään elämän syntyä... ja sitten taas unohdetaan murheet ja pidetään hauskaa aamun koittoon! - täällä toinen
Just näin !!!!
- maisa87
Skorpionineiti puhuu asiaa :) Itse olen aina "parantelemassa" maailmaa ja yks toinenki paikka mistä löytää, on karaoke tai tanssilattia ;) Me kun rakastetaan nimenomaan tanssia :) ainakin minä ja ystäväni, jotka edustavat skopuja :) Ja tällä hetkellä itse kans ihan koukussa kalaan ^^ Sanoinkuvaamatonta se hetki mitä hänen kanssaan käy... On se niin ihana!
- lehdet varisee
Mitä kalalle kuuluu? Toivottu.
Tämän skopuneidin löytää tanssilattialta, kahvilan pöydästä juttelemassa henkeviä,meren rannalta ottamassa aurinkoa,katsomassa merta,auringonlaskua, kynttilänvalosta... Ja unohtamatta extempore paikkoja, benjihyppy yms :D Skopunaisen tunnistaa ryhdistä,kävelytyylistä ja kun suu avataan :) yleisesti Skopunaiset eivät ole ensimmäisenä äänessä vaan oottavat sopivaa hetkeä kertoakseen mielipiteensä, ovat "mystisiä" ;)
- fisuaolistarjolla
Luin kerran että skorpioni saa kalan avautumaan täysin. Itse kalamiehenä tunnustan etten päästä ihmisiä helposti lähelle koska näen yleensä nopeasti ihmisen läpi. Ympärilläni olevaa kuilua ei vaan niin ylitetä. Sattui sitten tuossa niin että nousin junaan ja istuin erään viehkeän brunetin viereen, joka siinä hiljaa istuskeli ja suti tukkaansa. Tämän mysteerisen naisen läpi en jostain syystä nähnyt ja ehkä se johti siihen, että oli pakko ruveta juttelemaan. "Mikäs sun horoskooppimerkki on?" "Skorpioni". Siinä sitten aika meni kuin lentäen ja huomasin kertoneeni ventovieraalle naiselle koko elämäni. Lopulta kun neito poistui junasta niin jäin ihmettelemään että mihinkähän kummaan minä oikein törmäsin.
Meissä vaan on sitä jotakin ;) Tunneyhteys,jota ei voi sanoi kertoa olen kokenut tähän mennessä juurikin fisumiehen kanssa :) ensikertaa kun nähtiin,tuntui että olisimme aiemminkin nähneet ja keskustelu... Sitä keskustelun määrää,miten helposti juurikin pystyi avoimesti puhumaan. Ja hetket jolloin ei keskusteltu,tuntui kun silmillä olisimme kommunikoineet... Ihanaa! Harmi vaan, fisu ei kyennyt suhteeseen ja ui pois, olin liian piikikäs ;)
- skorpiotar85
Kuten edellä kerrotiinkin, mistä kaikkialta meitä voi löytyä, lisäisin siihen listaan kyllä omanikin; kuntosalin, moottoripyörätapahtumat, koirapuistot, lavatanssilattiat.. Ja itsekin päätin juuri suhteen kala-miehen kanssa. Kaikki sujui hyvin. Tavallaan. Mutta vaikka suunnittelimme jo lapsia & etsimme itsellemme uutta kotia, äkkiä, hän vain häipyi rinnaltani.. hän oli siinä, mutta ei sitten kuitenkaan.. Ja minulta loppui usko ja päädyin siihen, että parempi erota ja katsoa, palaisiko luokseni.. ei palannut, joten toivon että jatkossa olemme molemmat onnellisia tahollamme..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 948271
- 403962
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021916- 241410
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html361311Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,321132Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia121070Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53857Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31832Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29807