Hyi mitä vanhoja harppuja

Yäks, jatkan matkaa viheltäen. Se mikä viheltäen tulee, se viheltäen menee :)
2126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä meillä akoilla tappelu sujuu ihan keskenämmekin. Nyt aletaan kiistellä siitä, kenen vika oli, että jatkoit matkaa ;).

Äänestä

ja muutaman askeleen jälkeen kärpänen lentää kurkkuusi ja palaat järkiisi ja tulet takaisin ja sanot vau mitä harppuja nam.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tack och hej kirjoitti:

Yäks, jatkan matkaa viheltäen. Se mikä viheltäen tulee, se viheltäen menee :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu