Älkkä menkkö tee enä halppaha,,,

3164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Anu Saagim Porin kaupungista:
"... Se näytti niin hirveältä se kaupunki, että mä sain semmoisen shokin, että mä halusin heti takaisin Neuvostoliittoon. Vaikka mut olis laitettu Neuvostoliitossa heti vankilaan tai mitä vaan. "

Tuskin se loppupeleissä kuitenkaan kiikasti Porin kaupungin ulkonäöstä ... vaan siitä juntista.

Äänestä
  • Nii, semssi ne Poris ova.

    Äänestä

  • Suuriin mutterimulkkuihin tottunut ryssähuora sai siltä Pekalta sitten vaan piliä mutta ei tiliä. Vehje on jo niin väljä ettei tarvihe edes piha sadettajaa. Sen kon torottaa vaan terassilta menemään kahden metrin kaistaa kerralla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UrmasVarvas kirjoitti:

Hän men jo..

http://www.iltalehti.fi/viihde/2012081315949884_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu