Petri Penna on tehnyt lukuisia fanivideoita itsestään youtubeen, tässä niistä yksi :
http://www.youtube.com/watch?v=DYc5p8htWOs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DYc5p8htWOs&feature=related
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Sääliksi käy ressukkaa. Opettelisi nyt ihan ensimmäiseksi pissimään niin, että lopputipat ei valu housuihin!
Ei se osaa edes pissiä. Noloa toimintaa aikuiselta ihmiseltä. Eikö äiti ole opettanut Petriä pissimään, ei tainnut pienenä käyttää potalla?
Petrihän sopii Johannan kanssa hyvin yhteen. Johanna ei kakkistringeistä päätellen ole oppinut sisäsiistiksi. Sen koiratkaan eivät huhujen mukaan ole sisäsiistejä. Petrin pisukkakuvastakin näkee, että sekään ei ole sisäsiisti. Kyllä vakka kantensa valitsee.
Petri on ihana!!!
Julkkiksen urasta? Eli mistä? Mitä työtä julkkis tekee?
Eri asia on vakavasti otettavat juontajat, kuuluttajiksikin heitä mainitaan. Julkkis julkkiksena ei ole minkäänlaista työtä.
Miksi ihmisten pitäisi maksaa siitä, että näkevät jonkun "julkun" jossain saastaisessa baarissa?
Muoti-ikoni? Kukaan ei edes tiedä, kuka tämä henkilö on tai mistä tullut. Jäitä hattuun, please.
Petri ei ole edes hyvännäköinen eikä osaa tehdä mitään, ei laulaa, tanssia eikä näytellä, hänestä ei myöskään ole malliksi. Petrin blogista ei kannata mitään muotijuttuja lukea vaan muotilehdistä tai muotiin liittyviltä nettisivuilta. Petrillä ei ole edes minkäänlaista tyylitajua. Turhaksi julkkikseksi ei kenenkään kannata ryhtyä, maine menee loppiäksi ja joutuu yleisen pilkan kohteeksi, kuten Petri.
Mistä näitä turhakkeita tulee? Kuvitteleeko tämä poika olevansa isokin tähti kun pitää jotain blogia ja on vieraillut Tukiaisten luona? Eihän se vielä tee edes julkkikseksi. Tästä ihmisestä ei pitäisi edes puhua kotimaset julkkisjuorut palstalla, Petri kun ei ole mikään julkkis, ja tuskin tulee olemaankaan. Eihän se osaa mitään.
Miksi täällä puhutaan jostain pojasta - tuntemattomasta sellaisesta. Onko jämä jotain inside- kiusausta? Lopettakaa ajoissa, tuo hlö ei ole julkkis!
Petri ainakin tuntuu hyvin paljon kypsemmältä kuin täällä kommentoivat kakarat(?). Toi pissijuttukin on vanhentunut ja typerä. Ja jos nyt Johannan kanssa hetken pyörii, niin mitä väliä?
Kyllä, todella lapsellisia noi jotkut Petrin haukkujat. Mikä meteli jos housuilla sattuu olevan jotain. Ei ole näemmä asiaa mistä nämä jotkut ihmiset eivät ilkeyttä tai vitsiä keksisi, itseään huvittaakseen ja ollakseen mukamas kovinkin hauskoja. Olette pikkasen jopa tylsiä jo, tuossa pissa-petri-pissapoika jutussanne. Keksikää jotain uutta.
ei sen enempää kuin että maine meni.
Voiko tosi maalaiselta, jolla on ikkunatkin metsään päin. Vaatia sivistyneempää käyttäytymistä.
Jotain uutta,Petri laulaa ja tanssii paremmin kuin työnantajansa Tukiainen. Petrin vikkelät jalat tekevät musiikin kanssa työtä millintarkasti,Johanna sekoaa ikävä kyllä koko ajan ja ei pysy rytmissä. Siispä Johanna syrjään ja Petri esiin. Johannalle voisi kuitenkin löytyä työpaikka vaikka järjestäjänä ja autokuskina ja juoksevien asioiden hoitajana.
eiole
ketä kiinnostaa ruma ja taidoton transsu?!! Ei ketään..sama luuseri postaa näitä aloituksia joka teki Lotharista..
Tuskin sama. Lothar postaa itse ja Petrakin postaa ihan ite! Faneja ei ole kummallakaan.
Suomen Justin Bieber, paitsi että ei osaa laulaa eikä ole samannäköinen.