Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pääsen..

..tunnin päästä seuraamaan, kun 18v tyttö sormettaa itsensä orkkuun..
3839
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olet siis menossa päiväunille...

Äänestä
  • ..sitä vois luulla. Mutta kun ei ollut unta ei!
    Jumankauta että oli kiihottavaa kattella!!!

    Äänestä

  • Jussi kirjoitti:

    ..sitä vois luulla. Mutta kun ei ollut unta ei!
    Jumankauta että oli kiihottavaa kattella!!!

    Suomessa harrastetaan joka tunti tuhansittain tuollaisia tavallisia juttuja. Mitäs jos et spämmäisi meidän fiksoituneiden perverssien palstaa niillä? Jopa suomi24:n palvelin menee hyvin äkkiä tukkoon, jos jokaikinen suomalainen alkaa kertoa kaikista seksikokemuksistaan täällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussi kirjoitti:

..tunnin päästä seuraamaan, kun 18v tyttö sormettaa itsensä orkkuun..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu