Lueskelin täältä ryhmäseksistä ja sit alkoi kiihottamaan...pakko oli alkaa sauvoilla suristelemaan...2m ja minä mieles...kokeilin molempia eka kertaa yht aikaa...kyl ei eka peppuun menny oikein...mut kun vähän kiihottu lisää niin sit jo meni puolet...kyl ei kokonaan itse voinut peppuun toista sauvaa työntää...auts... ja klitta tarttis samal kans kosketusta...kädet loppuu kesken...en oo livenä kokeillu, mut kyl alkoi kiinnostaa. Mahtavan orkun jälkeen raukea olo nyt!
Kyllä kiihottaa...
7
2086
Vastaukset
- Jarzan
Varmaan teki hyvää toi sauvasessiosikin! Mut kyllä aito kimppapano tonkin voittaa. Itse olen miehenä päässyt kokeilemaan 2m 1n ja 1m 2n kimppaa ja molemmat parhaita sessioitani! Suosittelen kokeilemaan ihan livenä rohkeasti vaan! :-)
- Oul(m)
kimppa on kivaa ,mut itte kokenut kaks naista ja mä ,tytööt pikksen kieli toisiaan ja mä mukaan ,oli muuten ihan yö vuoroin sain naida molempia..Mistä olet?
joo
livenä on ihan eri kokemus...
eikä silloinkaan suoraan suoleen survota ;)
tosin neljällä kädellä ja kahdella suulla oot jo kohta saanut pari orkkua hyväilyistä, siinä se peppukin orkuista rentoutuu ottamaan sykkivää kalua sisäänsä.
Elä fantasiasi todeksi .... et kadu.Minä komppaan = Kimppa on kivaa
- Kahta yllätyksenä
Olen 18v nainen ja olin jatkoilla kahden vanhemman miehen luonna. Humalassa rupes vaatteet lähtee ja sain kullia kunnolla molemmilta, kyllä kannatti.
- 56m
Kahta yllätyksenä kirjoitti:
Olen 18v nainen ja olin jatkoilla kahden vanhemman miehen luonna. Humalassa rupes vaatteet lähtee ja sain kullia kunnolla molemmilta, kyllä kannatti.
Kyllä sinun kanssa lähtisin iha kahestaan!!56m jos tarpeen löytys lisää vikka nuorempi heppu joukkoon. sinulle kahta yllätyksenä. mistäpäinolet.
moi minusta saisit hyvää seuraa nuolen suo joka puolelta sauvotan hyväilen nain jne. ihana texti sulla vastaa pian mun mailiin [email protected] lahdes asun
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.1573981Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,923362SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.992730Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.2832568Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a392306Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista
ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv1502054Sanna on pakottaja, domina
Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k61654- 421059
- 951028
- 53899