Keskiyölle

Alfa-uros78

Hei kuomaseni! :)

Kiitos kun palasit luoksemme! Kysyisin paria asiaa. Onko parisuhteen tiimoilta luvassa myrskyä vai aurinkoista? Onko lapsi aiemmasta suhteesta minun vai toisen? Tiedät varmaan ketä tarkoitan. Epäilys kalvaa mieltä. Meidän tulevaisuus?
Kiitos sinulle taas kerran.

3

88

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei ystäväiseni

      tiedätkös, että näen ympärilläsi tällä kertaa vain miehiä, naiset ovat verhon takana.
      olet kyllä valon ympäröimä ja mielesi on tyytyväinen elämään. toivot keskeneräisen raha-asian selviämistä, joudut ehkä koputtamaan kepillä pöytää että asia etenee nopeammin. siinä sinä olet oikeassa.

      lapsi on lähellä sydäntäsi ja hänestä pidetään hyvää huolta, kaikki hyvin. tuohon kysymykseesi saat joskus vastauksen isyystestillä, epäilen kovasti että isä olisi toinen. et voi täysin luottaa siihen, mitä sinulle on kerrottu.

      näen sinulle toisenkin lapsen ja paljon työtä. olet toisen palveluksessa ja sinulla on tiukat työajat. parisuhde sinulla ei vielä ole kasassa, et ole vielä löytänyt sitä omaasi.
      etsi ja katso, se on kuin sukeltaisi simpukoita ja etsisi helmeä.
      mutta tämä helmi ei ole lämpimissä vesissä niinkuin sinä uskoisit sen olevan.

      kenenkään ei tarvitse olla yksin, joten nauti elämästäsi ja katso ympärillesi. mutta älä lupaa mitään, ennenkuin saat tarpeeksi näyttöä toiseltakin puoliskolta.

      t. Keskiyö

    • Alfa-uros78

      Hei!

      Kiitos vastauksestasi. Raha-asiat ovat parempaan suuntaan menossa, velatkin loppu-syksystä kuitattu. En ymmärrä vain kuinka minä hylkäsin nykyisen parisuhteen, kaikki on mennyt tähän asti hyvin? En kai minä toista naista pyörittäisi?
      Minun on vaikea saada totuutta esille lapsi asiassa. Eikö ex kerro minulle totuutta koskaan? Miksi hän salaisi totuutta?
      Kiitos jos voit valaista näitä aivoituksia.. :)

    • ihme ja kumma.

      Kuuleppas ALFA uros Kun lapsi sinulla hoidos se on yksin kertasta ota DNA näyte. Niitä jopa guuglettamalla löytyy voi lähettää jonekkin kirjekuores. Eihän tuolaasta mieles voi kantaa alkaa toimimaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      56
      1582
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      336
      1084
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      131
      911
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      12
      724
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      595
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      39
      559
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      543
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      43
      503
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      488
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      44
      446
    Aihe