peräpukamani.
Tämä kansa täällä voi haistaa rupisen
teeeeeeeeeee
852
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ootko sieki katkeroitunut nuorelle lemmelle, kun oma aikasi alkaa olemaan jo ohi ja sekin tuli vietettyä vääriä valintoja tehden
"oma aikasi alkaa olemaan ohi.. " :))). Neiti kaikkitietävä. Mistä lähtien mun näkösen ja ikäsen aika on " ollut ohi " :))).
Misatä itse tiedät et se mahdollisesti "tuoksuaa"
Koska en ole käyny tänään suihkussa ja aamu kakalla pyyhin huonosti ! Oli kiire.
Hyi, kai sulla oli mustat alkkarit/stringit et ei se näy kaikille uimahallin asiakkaille. Pesisit pyllysi edes joskus.
Sanot "hyyyi" vaikka tiesit minkä vastauksen saat ?? ja - Kysyit jotta voit täysin rinnoin siemailla vastaustani :)))).
eii kun valkoiset alkkarit josta lähtee 15 cm pitkä ruskea anakonda etumuksen alapuolelta kohti lanteita
Mistä arvasit ? Tainnu kokee saman ite :))): ! Joo eikä mulla ole mitään muuta päällä nyt. Ja käyn joka paikassa istuskelee. Äsken kävin naapureiden nähtävillä. Pihalla.Ei kai sinne ilman housujakaa voi mennä. Paistaa läpi. Hyvä vaan pysyyvätpähä kaukana.