Vaikka vaihdankin kalsarit kerran viikossa, niin ne rupee jo parin päivän päästä haisee niin kauheen pahalle(spermalle ja kuselle vissiin lähinnä), että se häiritsee itseänikin! Mikä avuksi? Miksi kalsarini haisevat niin pahalle?
Ja vielä toinen kysymys: miksi se haju ei tunnu koko ajan, vaan noin 5 minuutin välein tulee sellanen tuoksahdus nenään?
Ja vielä toinen kysymys: miksi se haju ei tunnu koko ajan, vaan noin 5 minuutin välein tulee sellanen tuoksahdus nenään?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kuules nyt, tuo sun huumori ontuu.Olet ennekin yrittänyt naurattaa ihmisiä, mutta täytyy sanoa että surkee yritys.
Tämä ei nimittäin ollut vitsi!
Kaiken järjen mukaan housujeni ei pitäisi haista, koska pidän huolta hygieniastani. Kävin juuri suihkussa. En kuitenkaan vaihtanut kalsareita, koska haisteltuani niitä totesin niiden tuoksuvan puhtaille. Nyt kun pari tuntia olen istunut tässä koneen ääressä, niin johan löyhkää! Kuinka se nyt noin yhtäkkiä alkaa haisemaan?
Et haista kusesi ja paskasi hajua kauenpaa kuin 5 minuutin välein. Johtuu siitä että oma nokkasi tottuu nopeasti omiin hajuihin. Mutta kyllä toiset ihmiset haistaa sinut jo kaukaa. Vaihda kalsarit ainakin 3 kertaa viikossa niin katsotaan sinun haju ongelmia uudestaan. Ja muista käydä suihkussa joka päivä. Luulisin että tämä on hyvä resepti.
...jos nokkani kerran tottuu siihen, niin miksi haistan sitten välillä kuitenkin? Outoa.
vaihtavat kalsarit kerran päivässä suihkun jälkeen, suosittelen sinullekin.
käyn kyllä suihkussa melkein joka toinen päivä, mutta mulla on yksi kaveri joka käy vaan kerran viikossa ja se vaihtaa kalsongitkin oikeasti vain kerran viikossa. Mutta se ei olekaan ehkä ns. normaali ihminen.
Ota sellainen naiskaveri joka on kova ottamaan suihin. Sellaista kiinnostaa kaikki tällainen. Anna hänen nuolla kalsarisi puhtaaksi. Siinä tulee huvi ja hyöty samalla kertaa....
Kannattanee piipahtaa lääkärin pakeilla, jos ongelma oikeesti on, ja ei noilla edellämainituilla ohjeilla ole poistunut. Kyse tulehduksista yms. Sieltä pitäs apua saaman. Että näillä ohjeilla eteenpäin.