Hei Keskiyö!

paketsu1234

Olen vaalea, 22 vuotias nainen. Mies tumma, pitkä ja raamikas 24 vuotias. Asumme lähekkäin, muutama talo väliä.
Näetkö suhteemme rakentuvan uudelleen, tunteita olisi kovin myös hänen puoleltaan, mutta väärinkäsityksen/luottamuksen kanssa ongelmia. Saammeko suhteen vielä kerran kasaan? Yhteydessä olemme aktiivisesti päivittäin..

Kiitos etukäteen jos jaksat vastata =)

2

73

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      sinun äitisi näkyy työteliäänä ihmisenä. isääsi en saa näkymään juuri ollenkaan. mutta isälläsi on paksu nippu avaimia käsissään ja metsää selän takana.

      mutta nyt tuohon kysymykseesi.
      näen teidän kiistelevän ja selvittelevän asioita, mutta niistä ei päästä sopuun. olen inhottava ennustaja kun nyt kerron, että en näe tälle episodille jatkuvuutta.

      mutta onhan ihmisellä hyvä olla ystäviä! enemmänkin näkisin teidät sillä saralla, vaikka sekin sujuu vain siihen asti, kunnes toisella on uusi kumppani.
      taidatte olla hieman yksinäisiä kumpikin.

      sinuna nauttisin nyt siitä mitä on, enkä tekisi mitään radikaalia. mutta pidä toki silmät auki muidenkin miesten suhteen.

      t. Keskiyö

    • paketsu1234

      Kiitos vastauksestasi.. :)
      Onhan tämä ollut aikamoista huopaamista suuntaan jos toiseen, joku ihme siinä miehessä vetää puoleensa vain.
      Isäni kanssa ole ollut missään tekemisissä ikinä, onneksi. Hän on vankilassa.. Johtuneekohan siitä avainnippu, heh :)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      58
      1676
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      365
      1172
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      138
      953
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      14
      794
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      622
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      41
      608
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      568
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      46
      552
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      498
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      47
      485
    Aihe