Pierettäny on tänään tosi paljon. Pierasenko ensin vai meenkö suoraan pöntölle ? Tässä miettiessä.. kaivan nenääni. Pyöritän pallon. Ja linkasen sen sohvan taakse. Joo nyt väänsin sen pierun. Oli normia tiukempi pinnistys. Haluatko vielä jotain tärkeitä ilmoitusluontoisia asioita ?
Miun taitaa kakattaa.
teeeeeeeeeeee
885
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Joo. Ilmota sit minkävärisen tavaran synnytit sinne pönttöö jookos?
Pierase vaaris esinahan päälle!
Vaaris muna kovettuisi jos sillä enää seisois, jos sä mitenkään silleen kyykistyisit perse ja pillu paljaana sen paljaan munan päälle ja pieraisisit sen karvamunan päälle aaaaaaaaaaah
Tänään on selvästikin tapahtunut jotain ikävää teeeeelle ja kumppaneille. Alkoi kyllä kiinnostaa mitä?
Kukahan tuo teeeeeeeeeee on kun noin provoilee vai onko jonkun vakkarin humoristinen alter ego?
Jotain sellasta. Taitaa olla monenkin yhteinen nimimerkki.
1.No oon teeeeeeeee. Kaikkihan miut tietää. 2. Mulla ei ole vaaria. Yhtäkään. 3.Onkohan jotain ikävää sattunu. 4.se kakka olis ollu baai tö vei keski ruskeeta taikka hyvin tummaa löysää , Jos olisin käyny mut en nyt. Pihtaan aamuun. Voin sit kertoa tarkemmin. Se tulee tosi tosi rivakkaan tahtiin,hirmu pieruja välissä ja sitä vaan lentää ja lentää pönttö täyteen. Haju on sietämätön vaikka sanotaan et oma kakka ei haise. Nyt ei kakata. pierettää vaan. Se on tuo siiskosen leipä.
tuore ruisleipä pierettää niin saatanasti ja hajut on sen mukaiset! yök
Olin viltin alla äsken, nää on kyllä hajuttomia,harmi :(. Kuin joku tollo voi miinustaa jos vaan VASTAAN SIIHEN MITÄ ERÄÄT KYSYY.Kauniimminko olis pitäny muotoilla :)))).